Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5
1 kolejka
01-08-2020 15:00
Pniówek Pawłowice
Piast Żmigród
01-08-2020 17:00
Polonia Nysa
Foto-Higiena Gać
01-08-2020 17:00
ROW Rybnik
Rekord B-Biała
01-08-2020 17:00
Stal Brzeg
Lechia Zielona Góra
01-08-2020 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin
01-08-2020 17:00
Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław
01-08-2020 17:00
LKS Goczałkowice-Zdrój
MKS Kluczbork
01-08-2020 17:00
Polonia-Stal Świdnica
Ruch Chorzów
02-08-2020 17:00
Górnik II Zabrze
Warta Gorzów Wielkopolski
2 kolejka
08-08-2020 13:30
Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica
08-08-2020 17:00
Foto-Higiena Gać
Ruch Chorzów
08-08-2020 17:00
Piast Żmigród
LKS Goczałkowice-Zdrój
08-08-2020 17:00
Rekord B-Biała
Stal Brzeg
08-08-2020 17:00
Polonia Nysa
ROW Rybnik
08-08-2020 17:30
Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia-Stal Świdnica
08-08-2020 18:00
MKS Kluczbork
Górnik II Zabrze
3 kolejka
12-08-2020 18:00
ROW Rybnik
Foto-Higiena Gać
12-08-2020 18:00
Stal Brzeg
Polonia Nysa
12-08-2020 18:00
Górnik II Zabrze
Piast Żmigród
12-08-2020 18:00
Polonia-Stal Świdnica
MKS Kluczbork
12-08-2020 19:20
Ruch Chorzów
Warta Gorzów Wielkopolski
IV kolejka 3 ligi
15-08-2020 13:00
Zagłębie II Lubin
LKS Goczałkowice-Zdrój
15-08-2020 17:00
Foto-Higiena Gać
Warta Gorzów Wielkopolski
15-08-2020 17:00
Piast Żmigród
Polonia-Stal Świdnica
15-08-2020 17:00
ROW Rybnik
Stal Brzeg
15-08-2020 18:00
MKS Kluczbork
Ruch Chorzów
16-08-2020 14:00
Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze
V kolejka 3 ligi
22-08-2020 15:00
Polonia-Stal Świdnica
Ślęza Wrocław
22-08-2020 17:00
Stal Brzeg
Foto-Higiena Gać
22-08-2020 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Nysa
22-08-2020 17:00
Miedź II Legnica
Rekord B-Biała
22-08-2020 17:00
Pniówek Pawłowice
Lechia Zielona Góra
22-08-2020 17:00
LKS Goczałkowice-Zdrój
Polonia Bytom
22-08-2020 17:00
Warta Gorzów Wielkopolski
MKS Kluczbork
22-08-2020 19:20
Ruch Chorzów
Piast Żmigród
VI kolejka 3 ligi
29-08-2020 14:00
Ślęza Wrocław
Ruch Chorzów
29-08-2020 17:00
Foto-Higiena Gać
MKS Kluczbork
29-08-2020 17:00
Piast Żmigród
Warta Gorzów Wielkopolski
29-08-2020 17:00
Polonia Bytom
Górnik II Zabrze
29-08-2020 17:00
Lechia Zielona Góra
LKS Goczałkowice-Zdrój
29-08-2020 17:00
Rekord B-Biała
Pniówek Pawłowice
29-08-2020 17:00
Polonia Nysa
Miedź II Legnica
29-08-2020 17:00
ROW Rybnik
Gwarek Tarnowskie Góry
3 kolejka
02-09-2020 16:30
Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Zielona Góra
IV kolejka 3 ligi
02-09-2020 17:00
Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice
VII kolejka 3 ligi
05-09-2020 13:00
Miedź II Legnica
ROW Rybnik
05-09-2020 15:00
LKS Goczałkowice-Zdrój
Rekord B-Biała
05-09-2020 16:30
Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg
05-09-2020 16:30
Pniówek Pawłowice
Polonia Nysa
05-09-2020 16:30
Warta Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław
05-09-2020 16:30
MKS Kluczbork
Piast Żmigród
05-09-2020 17:00
Polonia-Stal Świdnica
Polonia Bytom
06-09-2020 16:30
Górnik II Zabrze
Lechia Zielona Góra
3 kolejka
09-09-2020 16:30
LKS Goczałkowice-Zdrój
Ślęza Wrocław
VIII kolejka 3 ligi
12-09-2020 13:00
Zagłębie II Lubin
Warta Gorzów Wielkopolski
12-09-2020 16:00
Rekord B-Biała
Górnik II Zabrze
12-09-2020 16:30
Foto-Higiena Gać
Piast Żmigród
12-09-2020 16:30
Lechia Zielona Góra
Polonia-Stal Świdnica
12-09-2020 16:30
Polonia Nysa
LKS Goczałkowice-Zdrój
12-09-2020 16:30
ROW Rybnik
Pniówek Pawłowice
12-09-2020 16:30
Stal Brzeg
Miedź II Legnica
13-09-2020 14:00
Ślęza Wrocław
MKS Kluczbork
13-09-2020 15:00
Polonia Bytom
Ruch Chorzów
VI kolejka 3 ligi
16-09-2020 17:00
Zagłębie II Lubin
Polonia-Stal Świdnica
IX kolejka 3 ligi
19-09-2020 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Foto-Higiena Gać
19-09-2020 16:00
Pniówek Pawłowice
Stal Brzeg
19-09-2020 16:00
LKS Goczałkowice-Zdrój
ROW Rybnik
19-09-2020 16:00
Górnik II Zabrze
Polonia Nysa
19-09-2020 16:00
Polonia-Stal Świdnica
Rekord B-Biała
19-09-2020 16:00
Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Bytom
19-09-2020 16:00
Piast Żmigród
Ślęza Wrocław
19-09-2020 16:30
MKS Kluczbork
Zagłębie II Lubin
19-09-2020 19:20
Ruch Chorzów
Lechia Zielona Góra
2 kolejka
23-09-2020 16:00
Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice
IV kolejka 3 ligi
23-09-2020 16:00
Rekord B-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
X kolejka 3 ligi
26-09-2020 16:00
Foto-Higiena Gać
Ślęza Wrocław
26-09-2020 16:00
Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród
26-09-2020 16:00
Polonia Bytom
MKS Kluczbork
26-09-2020 16:00
Lechia Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski
26-09-2020 16:00
Rekord B-Biała
Ruch Chorzów
26-09-2020 16:00
Polonia Nysa
Polonia-Stal Świdnica
26-09-2020 16:00
ROW Rybnik
Górnik II Zabrze
26-09-2020 16:00
Stal Brzeg
LKS Goczałkowice-Zdrój
26-09-2020 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica
3 kolejka
30-09-2020 15:30
Miedź II Legnica
Polonia Bytom
30-09-2020 17:00
Pniówek Pawłowice
Zagłębie II Lubin
XI kolejka 3 ligi
03-10-2020 15:30
Miedź II Legnica
Foto-Higiena Gać
03-10-2020 15:30
Pniówek Pawłowice
Gwarek Tarnowskie Góry
03-10-2020 15:30
Górnik II Zabrze
Stal Brzeg
03-10-2020 15:30
Polonia-Stal Świdnica
ROW Rybnik
03-10-2020 15:30
Ruch Chorzów
Polonia Nysa
03-10-2020 15:30
Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord B-Biała
03-10-2020 15:30
MKS Kluczbork
Lechia Zielona Góra
03-10-2020 15:30
Piast Żmigród
Polonia Bytom
03-10-2020 15:30
Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin
V kolejka 3 ligi
07-10-2020 15:00
Górnik II Zabrze
Zagłębie II Lubin
XII kolejka 3 ligi
10-10-2020 15:00
Foto-Higiena Gać
Zagłębie II Lubin
10-10-2020 15:00
Polonia Bytom
Ślęza Wrocław
10-10-2020 15:00
Lechia Zielona Góra
Piast Żmigród
10-10-2020 15:00
Rekord B-Biała
MKS Kluczbork
10-10-2020 15:00
Polonia Nysa
Warta Gorzów Wielkopolski
10-10-2020 15:00
ROW Rybnik
Ruch Chorzów
10-10-2020 15:00
Stal Brzeg
Polonia-Stal Świdnica
10-10-2020 15:00
Gwarek Tarnowskie Góry
LKS Goczałkowice-Zdrój
10-10-2020 15:00
Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice
IV kolejka 3 ligi
14-10-2020 14:00
Lechia Zielona Góra
Miedź II Legnica
2 kolejka
14-10-2020 15:00
Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry
XIII kolejki 3 ligi
17-10-2020 14:30
Pniówek Pawłowice
Foto-Higiena Gać
17-10-2020 14:30
LKS Goczałkowice-Zdrój
Miedź II Legnica
17-10-2020 14:30
Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry
17-10-2020 14:30
Ruch Chorzów
Stal Brzeg
17-10-2020 14:30
Warta Gorzów Wielkopolski
ROW Rybnik
17-10-2020 14:30
MKS Kluczbork
Polonia Nysa
17-10-2020 14:30
Piast Żmigród
Rekord B-Biała
17-10-2020 14:30
Ślęza Wrocław
Lechia Zielona Góra
17-10-2020 14:30
Zagłębie II Lubin
Polonia Bytom
VII kolejka 3 ligi
21-10-2020 19:20
Ruch Chorzów
Zagłębie II Lubin
XIV kolejka 3 ligi
24-10-2020 14:30
Foto-Higiena Gać
Polonia Bytom
24-10-2020 14:30
Lechia Zielona Góra
Zagłębie II Lubin
24-10-2020 14:30
Rekord B-Biała
Ślęza Wrocław
24-10-2020 14:30
Polonia Nysa
Piast Żmigród
24-10-2020 14:30
ROW Rybnik
MKS Kluczbork
24-10-2020 14:30
Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski
24-10-2020 14:30
Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia-Stal Świdnica
24-10-2020 14:30
Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze
24-10-2020 14:30
Pniówek Pawłowice
LKS Goczałkowice-Zdrój
XV kolejka 3 ligi
31-10-2020 14:00
LKS Goczałkowice-Zdrój
Foto-Higiena Gać
31-10-2020 14:00
Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice
31-10-2020 14:00
Polonia-Stal Świdnica
Miedź II Legnica
31-10-2020 14:00
Ruch Chorzów
Gwarek Tarnowskie Góry
31-10-2020 14:00
MKS Kluczbork
Stal Brzeg
31-10-2020 14:00
Piast Żmigród
ROW Rybnik
31-10-2020 14:00
Ślęza Wrocław
Polonia Nysa
31-10-2020 14:00
Zagłębie II Lubin
Rekord B-Biała
31-10-2020 14:00
Polonia Bytom
Lechia Zielona Góra
XVI kolejka 3 ligi
07-11-2020 13:30
Foto-Higiena Gać
Lechia Zielona Góra
07-11-2020 13:30
Rekord B-Biała
Polonia Bytom
07-11-2020 13:30
Polonia Nysa
Zagłębie II Lubin
07-11-2020 13:30
ROW Rybnik
Ślęza Wrocław
07-11-2020 13:30
Stal Brzeg
Piast Żmigród
07-11-2020 13:30
Gwarek Tarnowskie Góry
Warta Gorzów Wielkopolski
07-11-2020 13:30
Miedź II Legnica
Ruch Chorzów
07-11-2020 13:30
Pniówek Pawłowice
Polonia-Stal Świdnica
07-11-2020 13:30
LKS Goczałkowice-Zdrój
Górnik II Zabrze
XVII kolejka 3 ligi
14-11-2020 13:30
Górnik II Zabrze
Foto-Higiena Gać
14-11-2020 13:30
Polonia-Stal Świdnica
LKS Goczałkowice-Zdrój
14-11-2020 13:30
Ruch Chorzów
Pniówek Pawłowice
14-11-2020 13:30
Warta Gorzów Wielkopolski
Miedź II Legnica
14-11-2020 13:30
MKS Kluczbork
Gwarek Tarnowskie Góry
14-11-2020 13:30
Ślęza Wrocław
Stal Brzeg
14-11-2020 13:30
Zagłębie II Lubin
ROW Rybnik
14-11-2020 13:30
Polonia Bytom
Polonia Nysa
14-11-2020 13:30
Lechia Zielona Góra
Rekord B-Biała
XVIII kolejka 3 ligi
21-11-2020 13:00
Foto-Higiena Gać
Rekord B-Biała
21-11-2020 13:00
Polonia Nysa
Lechia Zielona Góra
21-11-2020 13:00
ROW Rybnik
Polonia Bytom
21-11-2020 13:00
Stal Brzeg
Zagłębie II Lubin
21-11-2020 13:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Piast Żmigród
21-11-2020 13:00
Miedź II Legnica
MKS Kluczbork
21-11-2020 13:00
Pniówek Pawłowice
Warta Gorzów Wielkopolski
21-11-2020 13:00
LKS Goczałkowice-Zdrój
Ruch Chorzów
21-11-2020 13:00
Górnik II Zabrze
Polonia-Stal Świdnica
XIX kolejka 3 ligi
28-11-2020 13:00
Polonia-Stal Świdnica
Foto-Higiena Gać
28-11-2020 13:00
Ruch Chorzów
Górnik II Zabrze
28-11-2020 13:00
Warta Gorzów Wielkopolski
LKS Goczałkowice-Zdrój
28-11-2020 13:00
MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice
28-11-2020 13:00
Piast Żmigród
Miedź II Legnica
28-11-2020 13:00
Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry
28-11-2020 13:00
Polonia Bytom
Stal Brzeg
28-11-2020 13:00
Lechia Zielona Góra
ROW Rybnik
28-11-2020 13:00
Rekord B-Biała
Polonia Nysa