Bez nazwy-5

    3 miejsce Żaka II w turnieju Estima Cup [foto]

    W dniu 18.05.2019 r. drużyna Żaka II wzięła udział w turnieju EstimaCup dla rocznika 2011, który został rozegrany w Nowej Rudzie. W turnieju wzięły udział następujące drużyny: Śląsk Wrocław S.A., Football Academy Legnica, FC Wrocław Academy I,FC Wrocław Academy II, Brazilian Soccer School Stargard Szczeciński, Trojan Lądek Zdrój, AP Champions Nowa Ruda, AP Talent Trzebnica, Football Academy Bolesławiec oraz dwie nasze drużyny.

     

    Składy naszych drużyn:

     

    Polonia Nysa I: Grenda Adam, Dunat Franciszek, Majerski Olaf, Franciszek Pamuła,  Szura Jakub, Braniewski Filip, Merda Karol, Kukuczka Grzegorz

    Polonia Nysa II:  Śliwiński Oliwier, Studencki Andrzej, Chat Kornel, Słanina Mateusz, Gromuł Jakub, Lichoń Paweł, Wysocki Michał, Majda Wojciech

    Trener : Janusz Szura

     

    W pierwszej fazie drużyny podzielono na dwie grupy. Polonia I trafiła do grupy A, druga nasza drużyna do B.

     

    Wyniki Polonii I w grupie A :

     

    • Polonia I Nysa – Trojan Lądek Zdrój 5:0
    • Brazilian Soccer School Stargard Szczeciński – Polonia I Nysa 1:1
    • Polonia I Nysa – FC Wrocław II Academy 1:2
    • Polonia I Nysa – Śląsk Wrocław S.A. 5:0
    • Football Academy Legnica – Polonia I Nysa 0:2

     

    Wyniki Polonii II w grupie B:

     

    • FC Wrocław I Academy – Polonia II Nysa 2:0
    • Polonia II Nysa – AP Talent Trzebnica 0:5
    • AP Champions Nowa Ruda – Polonia II Nysa 4:0
    • Polonia II Nysa – Football Academy Bolesławiec 1:2

     

    Po fazach grupowych Polonia Nysa I trafiła do grupy złotej a Polonia Nysa II do grupy srebrnej.

     

    Wyniki grupy złotej :

     

    • Polonia I Nysa – AP Talent Trzebnica 1:0
    • Football Academy Legnica – Polonia I Nysa 2:0
    • Polonia I Nysa – AP Champions Nowa Ruda 0:0
    • Polonia I Nysa – FC  Wrocław II Academy 1:1
    • Football Academy Bolesławiec – Polonia I Nysa 1:2

     

    Wyniki grupy srebrnej :

     

    • Polonia II Nysa – Brazilian Soccer School Stargard Szczeciński 1:8
    • FC Wrocław I Academy – Polonia II Nysa 2:1
    • Polonia II Nysa – Trojan Lądek Zdrój 5:3
    • Śląsk Wrocław S.A. – Polonia II Nysa 2:2

    Końcowa klasyfikacja turnieju