Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

8 miejsce Orlika I w turnieju Zdolny Śląsk

Drużyna Orlika I w niedzielę 19 stycznia wzięła udział w ogólnokrajowym turnieju Zdolny Śląsk, który odbył się na sztucznym boisku pod balonem na obiektach Olimpijski Football Club przy Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

 

Do rywalizacji przystąpiło 20 drużyn, które w pierwszej fazie rozgrywek utworzyły pięć czterozespołowych grup. W każdej z nich drużyny zagrały ze sobą systemem “każdy z każdym”.

 

Trenerzy Rafał Mazański i Piotr Bednarczyk ponownie podzieli drużynę na dwa zespoły. Polonia I trafiła w fazie eliminacyjnej do grupy D a Polonia II do grupy E.

 

Wyniki Polonii I  w grupie:

 

  • AP Reissa II Konin – KS Polonia I Nysa 4:2
  • KS Polonia I Nysa – Juventus Academy Wrocław 7:0
  • KS Polonia I Nysa – KS Ślęza I Wrocław 2:0

 

Wyniki Polonii w grupie:

 

  • AP WKS Śląsk Wrocław – KS Polonia II Nysa 8:0
  • AP Reissa Kalisz – KS Polonia II Nysa 6:1
  • AS Milicz – KS Polonia II Nysa 1:2

 

Po zakończeniu fazy eliminacyjnej zostały utworzone cztery 5-zespołowe grupy finałowe: platynowa (walka o miejsca 1-5), złota (6-10), srebrna (11-15) oraz brązowa (16-20). Polonia I trafiła do grupy złotej (zabrakło punktu aby grać w platynowej) a Polonia II do brązowej.

 

Wyniki Polonii w grupie złotej:

 

  • Football Academy Legnica – KS Polonia I Nysa 3:1
  • UKS AP Falabuz Zielona Góra – KS Polonia I Nysa 1:6
  • WKS Śląsk Wrocław – KS Polonia I Nysa 3:2
  • AP Reissa Kalisz – KS Polonia I Nysa 3:4

 

Wyniki Polonii II w grupie brązowej:

 

  • LUKS RB Głogówek – KS Polonia II Nysa 1:3
  • Football Academy Wałbrzych – KS Polonia II Nysa 3:7
  • Juventus Academy Wrocław – KS Polonia II Nysa 0:5
  • Olympic Wrocław – KS Polonia II Nysa 2:1

 

KS Polonia I Nysa:

Hapek Wiktor, Laskowski Fabian, Kacper Bednarczyk, Gutowski Szymon, Szczotka Michał, Piętoń Bartosz, Dudek Oskar, Pacławski Daniel, Tkaczuk Dawid

KS Polonia II Nysa:

Kulpa Tymek, Jurkowski Filip, Galla Wiktor, Dawid Kowalczyk, Gdula Oskar, Aleksander Miłaszewicz, Gawlak Daniel, Dąbrowski Szymon

Trenerzy:

Rafał Mazański i Piotr Bednarczyk