Oficjalna Strona Klubu
pixel

Akademia KS Polonii Nysa – lista zawodników na sezon 2021/2022

Zawodnicy naszej Akademii przebywają na zasłużonych wakacjach. Do treningów powrócą w lipcu (trampkarze, juniorzy młodsi, juniorzy starsi) bądź w sierpniu (młodziki, orliki, żaki, skrzaty). Znamy już listy zawodników najmłodszych drużyn, które powstały na podstawie ostatnich naborów oraz porozumień między trenerami. Sezon 2021/2022 rozpoczniemy z rekordową ilością aż 14 drużyn młodzieżowych.
Lista zawodników najmłodszych drużyn młodzieżowych w naszej Akademii – sezon 2021/2022

 

Młodzik I

Bednarczyk Kacper, Dudek Oskar, Gutowski Szymon, Jurkowski Szymon, Laskowski Fabian, Miłaszewicz Aleksander, Pacławski Daniel, Piętoń Bartosz, Szczotka Michał, Tkaczuk Dawid, Żółtak Antoni, Kulpa Tymoteusz, Należny Przemysław, Tokarski Franciszek, Grenda Adam, Gawlak Daniel, Gdula Oskar, Dąbrowski Szymon

Młodzik II

Braniewski Filip, Kucik Tymoteusz, Majerski Olaf, Antkowicz Tobiasz, Bandurowski Mateusz, Bandurowski Tobiasz, Durejko Wojciech, Gęsiewicz Paweł, Kuś Jakub, Pazurek Fabian, Podborączyński Ksawery, Renkas Szymon, Zagórowski Kacper, Zwardoń Cyprian

Młodzik III

Adamek Filip, Bogucki Błażej, Dragańczyk Szymon, Kasica Filip, Klimas Dawid, Kołaczek Kacper, Mierzwa Szymon, Słomska Krystian, Stefański Konrad, Urbański Michał, Van Der Bergh Jan, Stefanowski Kacper, Biernat Jakub, Winiarski Hubert

Orlik I

Cieślik Dawid, Dunat Franciszek, Duraj Mikołaj, Gromuł Jakub , Gutowski Łukasz, Letki Adrian, Lichoń Paweł, Pamuła Franciszek, Sikora Karol, Spyrka Wojciech, Studencki Andrzej, Szałacki Bartosz, Szura Jakub, Gut Wiktor

Orlik II

Bialik Teodor, Byczkowski Daniel, Dzierżak Mateusz, Karpiński Rafał, Majka Gabriel, Malczewski Filip, Maślak Franciszek, Paciorek Filip, Poprawa Piotr, Stasica Kacper, Woźniak Miłosz, Kaczmarczyk Marcel, Dziuda Mateusz, Bar Oliwier

Orlik III

Baziuta Maksymilian, Chat Kornel, Majda Wojciech, Murawski Mateusz, Szkopek Kajetan, Osiadły Michał, Bogusz Antoni, Gutowski Michał, Śliwiński Oliwier, Różański Alan, Masternak Jakub, Zieliński Jakub, Zając Antoni, Wołoszyk Fabian

Żak I

Lelek Krystian, Mazański Antoni, Pamuła Aleksander, Pawelec Eryk, Popławski Błażej, Salomon Aleksander, Sobek Maksymilian, Wawrzkiewicz Fabian, Wdowikowski Marcel, Motyka Adam, Mikołajczyk Maciej, Stopiński Krystian, Brodziuch Daniel, Garbacik Antoni

Żak II

Perkowski Szymon, Cyruliczek Kacper, Dybich Krystian, Kulka Michał, Jodłowski Adrian, Renkas Mateusz, Zieliński Michał, Czarnecki Błażej, Paciorek Antoni, Piotrowski Aleksander, Czechowski Filip, Ligas Ivo, Kuś Maciej, Zima Michał

Skrzat I

Czerpak Filip, Michna Sebastian, Mikołajczyk Tomasz, Mozol Jakub, Natkański Maksymilian, Dębiec Szymon, Szura Karol, Małek Wojciech, Dąbrowski Miłosz, Kowalczyk Wojciech, Zakowicz-Obuch Miłosz, Grabowski Szymon, Kos Gabriel

Skrzat II

Karawan Miłosz, Jurkowski Leon, Sokołowski Oliwier, Lasota Tymoteusz, Kowalczyk  Jan, Kamuda Franciszek, Kamuda Aleksander, Kołodziejczyk Bastian, Stasina Dominik, Jakubiec Jakub, Maksymilian Lewkowicz, Urbaniak Mikołaj