Oficjalna Strona Klubu
pixel

Akademia nadal z srebrnym certyfikatem PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej zakończył rekrutację do trzeciego cyklu programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich. Certyfikaty otrzymało 216 szkółek (37 złotych, 85 srebrnych oraz 94 brązowe gwiazdki). Oznacza to, że w 2022 roku w programie będzie uczestniczyć przynajmniej 248 szkółek (w tym 32 szkółki, które otrzymały certyfikat na rok 2022 w poprzednim cyklu). Bardzo miło jest nam poinformować, iż wśród wyróżnionych szkółek znalazła się również nasza Akademia.

Ponowne uzyskanie certyfikatu PZPN jest najlepszym dowodem na to, że szkolenie w naszej Akademii jest na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję wszystkim trenerom zaangażowanym w ten projekt a szczególnie Markowi Byrskiemu oraz Adrianowi Klakli, którzy w ostatnim czasie musieli wykonać ogrom pracy abyśmy mogli cieszyć się z sukcesu w postaci przyznania srebrnego certyfikatu PZPN – mówi Prezes Polonii Łukasz Gadzina.

 

Łącznie na tą chwilę w III cyklu programu na 2022 rok w Opolszczyźnie zostało przyznanych 10 certyfikatów. Otrzymały je:

 

  • Złoty certyfikat – OKS Odra Opole
  • Srebrny certyfikatKS Polonia Nysa, LZS Victoria Chróścice, UKS Spiders Krapkowice
  • Brązowy certyfikat – BTP Stal Brzeg, KS Cisowa K-Koźle, LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd, LZS Odrzanka Dziergowice oraz MKS Gogolin, GKS Piomar Tarnów Opolski

 

W najbliższych tygodniach do grona certyfikowanych szkółek mogą dołączyć kolejne podmioty. Szkółki aplikujące do trzeciego cyklu, które nie otrzymały certyfikatu, uzyskają możliwość uzupełnienia swoich wniosków.

 

Pełna lista szkółek z certyfikatami w załącznikach poniżej.

Zdjęcie: Mirosław Szozda