Oficjalna Strona Klubu
pixel

Alan Majerski z profesjonalnym kontraktem

24-letni wychowanek naszego klubu Alan Majerki podpisał profesjonalny kontrakt z Polonią. Umowa została zawarta na 2,5 roku i potrwa do 30 czerwca 2025 roku. Oprócz reprezentowania naszych barw Alan będzie również współpracował z Klubem w ramach działalności promocyjnej.

Alan trafił na Sudecką w 2011 i od tej pory (z przerwami na grę w Górniku Zabrze i Ślęzie Wrocław) występuje w barwach naszej drużyny. Minioną rundę jesienną zakończył z dorobkiem 16 spotkań oraz 3 bramek w III lidze.

Szerszej publiczności na terenie całego kraju jest znany jako osoba tworząca kanał Majer Football. Dzięki znajdującym się tam poradnikom i spersonalizowanym treningom wielu młodych zawodników miało i ma okazję do osobistego rozwoju oraz polepszania swoich umiejętności.

“Cieszy nas, że po trwających kilka ostatnich miesięcy rozmowach kolejny z naszych wychowanków zdecydował się na związanie swojej przyszłości z naszym Klubem. Alan w pełni zasłużył na kontrakt, zarówno swoją postawą na boisku jak i pozytywnym wpływem na funkcjonowanie całego Klubu. Dodam jeszcze, że nasza współpraca zakłada również promowanie naszej Akademii, o czym w szczegółach poinformujemy w najbliższym czasie” – powiedział Łukasz Gadzina Prezes Zarządu KS Polonia Nysa

“Doceniam to, że Klub pokłada we mnie wiarę i uznał moją dotychczasową pracę. Będę nadal robił wszystko, aby przede wszystkim na boisku udowodnić swoją wartość, pokazując że zasłużyłem na ten kontrakt.” – powiedział Alan Majerski tuż po podpisaniu kontraktu.

Alan – serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!