Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Arkadiusz Bator szkoleniowcem Polonii!

Wczoraj oficjalnie zakończyliśmy sezon 2018-2019. Przed nami krótki wypoczynek i początek przygotowań do kolejnych rozgrywek. Mamy przyjemność poinformować, iż nowym szkoleniowcem naszej drużyny został Arkadiusz Bator.

 

Nowy trener Polonii praktycznie od początku swojej pracy szkoleniowej był związany ze Śląskiem Wrocław, gdzie zaczynał od najmłodszych drużyn młodzieżowych, następnie pracując jako pierwszy trener juniorów starszych Śląska (Centralna Liga Juniorów) oraz drużyny rezerw Śląska (III liga). W swoim CV ma również bycie II trenerem pierwszej drużyny 2-krotnego mistrza Polski. W ostatnim czasie był trenerem koordynatorem Akademii Śląska Wrocław, jest również obecnie koordynatorem AMO z ramienia PZPN na Dolny Śląsk. W trakcie swojej kariery szkoleniowej trzykrotnie uczestniczył w stażach w klubach zagranicznych a były to drużyny Le Havre (Francja), Benfica Lizbona (Portugalia) oraz Dinamo Zagrzeb (Chorwacja). W tym roku zakwalifikował się na egzamin wstępny UEFA PRO – najwyższe uprawnienia trenerskie, które pozwalają na prowadzenie każdego zespołu w każdej lidze z Ekstraklasą włącznie.

 

Teraz Pan Arkadiusz będzie starał się zrealizować cele, jakie postawił mu Zarząd naszego klubu. A są nimi przede wszystkim budowa zespołu, który włączy się do walki o awans do III ligi, a korzystając z jego wielkiego doświadczenia w piłce młodzieżowej również pomoc w jak najlepszym funkcjonowaniu naszej klubowej Akademii.

 

Trenerze – Witamy w klubie i życzymy Powodzenia!