Oficjalna Strona Klubu
pixel

Awans Orlika Starszego do finału turnieju o puchar Prezesa OZPN

W sobotę 12 czerwca w Kluczborku odbyły się eliminacje do turnieju o puchar Prezesa Opolskiego Związku Piłki Nożnej. Nasz klub reprezentowała drużyna Orlika Starszego. Podopieczni Łukasza Hulbója spisali się bardzo dobrze i awansowali do finału zaplanowanego na 19 czerwca w Grodkowie.

Nasza drużyna w eliminacjach trafiła do grupy B, gdzie za rywali miała drużyny Piasta Strzelce Opolskie, Chemika K-Koźle oraz Masters Brzeg. Pierwsze dwa spotkania to świetna gra i dwa wysokie zwycięstwa – 8:1 z Masters oraz 14:2 z Chemikiem co sprawiło, że przed ostatnim meczem z Piastem Polonia była już pewna awansu. Gdy prowadziliśmy w nim 2:0 wydawało się, że eliminacje nasza drużyna zakończy z kompletem zwycięstw. Końcówka spotkania to jednak okres słabszej gry naszych zawodników co wykorzystał rywal strzelając trzy bramki i ostatecznie to Piast cieszył się z końcowego zwycięstwa.

Skład naszej drużyny: Cyprian Zwardoń, Fabian Pazurek, Przemysław Należny, Franciszek Tokarski, Tymoteusz Kucik, Filip Braniewski, Mateusz Bandurowski, Paweł Gęsiewicz, Tobiasz Antkowicz, Jakub Kuś, Adam Grenda