Oficjalna Strona Klubu
pixel

Do Pniówka po pierwsze wyjazdowe punkty

Pucharowe emocje za nami – czas powrócić do ligowej rzeczywistości. Ta nie wygląda obecnie za ciekawie ale ostatnie dwa spotkania z Miedzią i Górnikiem z optymizmem pozwalają patrzeć na przyszłość. O pierwsze wyjazdowe punkty w III lidze postaramy się jutro powalczyć w Pawłowicach Śląskich.

 

Jutrzejszy gospodarz spotkania – Pniówek Pawłowice Śląskie –  to solidna 3-ligowa drużyna. W dwóch ostatnich sezonach drużyna ta zajmowała 8 miejsce w tabeli na zakończenie sezonu. Z początku obecnych rozgrywek nie może być jednak zadowoleni – zaledwie 2 punkty w czterech spotkaniach sprawiają, że na tą chwilę zamykają ligową tabelę. Na ten a nie inny wynik złożyły się dwa remisy (1:1 z Piastem Żmigród i 2:2 z Rekordem Bielsko-Biała) oraz dwie porażki (1:2 z Lechią Zielona Góra i 0:3 z Polonią Bytom). Sytuacja niewesoła stąd wielka motywacja przed meczem z Polonią i zapowiedź przełamania złej passy, o której możemy przeczytać na oficjalnej stronie Pniówka.

 

Jak dobrze wiemy nasza sytuacja wcale nie jest lepsza i każdy punkt jest dla nas na wagę złota. Ostatnie występy pozwalają nam mieć jednak nadzieję na coś więcej i wszyscy liczymy na to, iż uda się z Pawłowic wrócić z trzema punktami. Sytuacja zdrowotna w kadrze jest bardzo dobra co sprawia, że trener Arkadiusz Bator ma pozytywny “ból głowy” w ustaleniu optymalnej jedenastki na to spotkanie.

 

Jak już informowaliśmy spotkanie będzie można obejrzeć w internecie za pomocą platformy ŚląskieTV. Więcej informacji na temat transmisji znajdą Państwo Tutaj.

 

7 kolejka III ligi

GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie – KS Polonia Nysa

Sobota 5 września godz. 16.30

Stadion w Pawłowicach Śląskich