Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Druga wygrana w sezonie Juniorów Starszych

Kolejne 3 punkty na koncie juniorów starszych. W meczu III kolejki Opolskiej Ligi Juniorów drużyna Polonii pokonała u siebie drużynę Piasta Strzelce Opolskie 3:0. Tym razem bohaterem drużyny został Dominik Sikora – strzelec wszystkich bramek w tym dniu.

Nasi zawodnicy od początku meczu przeważali i szybko, bo już po 20 minutach objęli dwubramkowe prowadzenie. W kolejnych nadal górowali nad gośćmi ze Strzelec ale szwankowała skuteczność. Końcowy wynik ustalił w 60 minucie Dominik Sikora, kompletując hattricka. Zwycięstwo powinno być wyższe, ale z bardzo dobrej strony pokazał się wczoraj bramkarz Piasta Piotr Sapiński, który dwukrotnie wybronił rzut karny. Jedenastek dla Polonii nie wykorzystali Jakub Podoluk i Dominik Sikora.