Oficjalna Strona Klubu
pixel

Drugi sparing na remis. Polonia – Śląsk Wrocław (CLJ) 3:3

Drużyna Polonii Nysa przygotowująca się do startu nowego sezonu IV ligi rozegrała wczoraj drugi sparing podczas letniego okresu przygotowawczego. Do Nysy przyjechała drużyna juniorów starszych Śląska Wrocław a mecz zakończył się remisem 3:3.

Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla nas, ponieważ po niecałej minucie objęliśmy prowadzenie. Drogę do bramki gości znalazł Maciej Pisula strzałem z bliskiej odległości w krótki róg. W kolejnych minutach na boisku nadal przeważali gospodarze, czego efektem były dwie bramki Dominika Sikory (dwukrotnie wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem Śląska). Jedyny minus tej części gry to kiks testowanego w naszej drużynie obrońcy, który na bramkę zamienił zawodnik rywali.

Druga połowa stała na słabym poziomie, tempo gry siadło a przez długie okresy czasu z boiska wiało nudą. Z pewnością miały na to wpływ liczne zmiany w obu zespołach. Po naszych zawodnikach widać było również brak zgrania oraz zmęczenie po ciężkich treningach. Po raz kolejny zabrakło koncentracji w samej końcówce spotkania, przez co w odstępie zaledwie kilku minut goście dwukrotnie wykorzystali rzuty karne ustalając końcowy wynik meczu na 3:3. Wcześniej bo w okolicach 60 minuty jedenastkę miała również nasza drużyna, ale strzał Mateusza Nazara minął bramkę Śląska.

Sparing nr 2

KS Polonia Nysa – Śląsk Wrocław (CLJ) 3:3 (3:1)

Bramki: Pisula, Sikora x2 – ?

Polonia: zawodni testowany 1 – zawodnik testowany 2, zawodnik testowany 3, zawodnik testowany 4, zawodnik testowany 5 – zawodnik testowany 6, Nazar, zawodnik testowany 7 – Sikora, Pisula, zawodnik testowany 8

Grali również: Marciniak, Majerski, Kurpas, zawodnik testowany 9, zawodnik testowany 10, zawodnik testowany 11, zawodnik testowany 12, zawodnik testowany 13, zawodnik testowany 14, zawodnik testowany 15