Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Drużyna seniorów rozpoczęła przygotowania [Foto]

10 lipca o godzinie 17.30 rozpoczął się trening pierwszej drużyny Polonii, który zainaugurował cykl przygotowań do sezonu 2019/2020. Zajęcia poprzedziło spotkanie zawodników z trenerem Arkadiuszem Batorem, który w skrócie przedstawił założenia na kolejne dni.

 

Lista obecności zamknęła się dzisiaj na 26 nazwiskach, a wśród ćwiczących byli obecni zawodnicy naszego klubu (Bobiński, Kowalczyk P., Kowalczyk T., Majerski, Oladoja, Perkowski, Pisula, Stasiak, Tarasek, Ściański, Bajor W., Setla, Dro Narcisse, Duda, Robak, Sikora, Chmielewski), wracający z wypożyczeń do innych klubów (Śleziak i Charęża) oraz liczne grono zawodników testowanych. W najbliższych dniach można się spodziewać obecności kolejnych zawodników mogących wzmocnić kadrę naszego zespołu a celem i założeniem klubu oraz trenera Batora jest jak najszybsze zbudowanie kadry, która będzie walczyć o ligowe punkty.

 

Premierowe zajęcia miały charakter wprowadzający. Nie zabrakło ćwiczeń wzmacniających, koordynacyjnych i ogólnosprawnościowych ale również gier na małych fragmentach boiska. Wśród trenujących widać było pełną mobilizację, aby znaleźć uznanie w oczach nowego trenera. Walka o miejsce w kadrze zapowiada się niezwykle interesująco, co tylko cieszy w kontekście zbliżającego się sezonu.

 

Pierwszy sprawdzian naszego zespołu odbędzie się już w najbliższą sobotę. O godzinie 10.30, na stadionie “Kuźniczka” w K-Koźle, zmierzymy się z drużyną Chemika Kędzierzyn-Koźle.