Oficjalna Strona Klubu
pixel

Grzegorz Kuglarz dołącza do sztabu szkoleniowego Akademii

Grzegorz Kuglarz dołącza do sztabu szkoleniowego naszej Akademii. Od nowego roku będzie on trenerem drugiej drużyny trampkarzy.

Grzegorz to wieloletni zawodnik i trener Polonii a ostatnio z powodzeniem pracował w Sudetach Burgrabice (awans do ligi okręgowej oraz miejsce w środku tabeli po rundzie jesiennej). Teraz wraca na Sudecką i zajmuje miejsce Krzysztofa Waligóry w drużynie trampkarza II. Jego angaż idealnie wpasowuje się w politykę Klubu, aby w pierwszej kolejności zatrudniać osoby związane z Nysą i Polonią.

 

Zmiany nastąpiły również w drużynie trampkarza I – wspomniany wcześniej Krzysztof Waligóra został nowym trenerem tej drużyny, zastępując Jakuba Zaczyka, który z końcem roku postanowił odejść z Polonii.

 

Bardzo cieszymy się z faktu, że udało nam się wzmocnić sztab szkoleniowy naszej Akademii o osobę Trenera Grzegorza Kuglarza, którego doświadczenie piłkarskie, szkoleniowe oraz znajomość naszego Klubu będzie niewątpliwie procentowało w rozwoju wychowanków naszej Akademii. Trenerze witamy na pokładzie i życzymy powodzenia! – mówi Prezes Polonii Łukasz Gadzina.