Oficjalna Strona Klubu
pixel

Harmonogram Akademii na najbliższe dni

Poz znakiem meczów wyjazdowych upłyną najbliższe dni w wykonaniu naszej Akademii. Tylko drużyna Młodzika Starszego swój mecz ligowy rozegra w Nysie, reszta o ligowe punkty powalczy na boiskach przeciwników.

Weekend tradycyjnie otworzy drużyna Trampkarza Starszego, która w Gogolinie zagra w meczu na szczycie Opolskiej Ligi Trampkarzy. Tylko zwycięstwo pozwoli podopiecznym Łukasza Krótkiewicza przedłużyć szanse na pierwsze miejsce w tabeli na koniec rundy jesiennej.

 

W sobotę czekają nas dwa spotkania – juniorzy starsi podobnie jak seniorzy zmierzą się w Kluczborku z miejscowym MKS, a trampkarze młodsi zagrają w Grodkowie z tamtejszą drużyną SKS GAS.

 

Na niedziele zaplanowano spotkanie juniorów młodszych w Oleśnie a weekendowe zmagania zakończą dwa poniedziałkowe spotkania młodzików.

 

Jeżeli chodzi o najmłodszych to w ten weekend na boisko wybiegnie jedynie drużyna Żaka Starszego, która zagra w kolejnej turze “Ligi Niepodległości” w Kędzierzynie-Koźlu. Turnieje Orlików i Żaków w ramach “Bawi nas piłka” zostały odwołane.