Oficjalna Strona Klubu
pixel

Informacja na temat składek w Akademii

Drodzy Rodzice,

 

Z uwagi na dochodzące do Klubu sygnały o tym, iż nie do wszystkich rodziców dotarła informacja o podniesieniu składki miesięcznej w Akademii na sezon 2021/2022 z 70 zł do 100 zł, chcielibyśmy serdecznie przeprosić za brak klarownych wiadomości w tej sprawie.

 

Decyzja Zarządu Klubu o wysokości nowej składki członkowskiej podyktowana jest ciągle rosnącymi kosztami związanymi z prowadzeniem Akademii (wynagrodzenia Trenerów, transport, infrastruktura sportowa i zaplecze, media, zgłoszenia do udziału w rozgrywkach, podatki itp.). Chcąc nadal sportowo rozwijać naszą Akademię oraz Państwa dzieci, zapewniając jak najwyższą jakość i warunki prowadzonych zajęć, zmuszeni byliśmy podnieść wysokość składki.

 

Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić fakt, że składka miesięczna pokrywa jedynie część kosztów funkcjonowania Akademii. Pozostała część kosztów pokrywana jest z finansowania zewnętrznego zapewnionego przez naszych partnerów Miasto i Gmina Nysa, WiK AKWA oraz sponsorów, za co serdecznie im dziękujemy.

 

Pozostawiamy zasadę, zgodnie z którą rodzice mający w naszej Akademii dwójkę dzieci opłacają obniżoną składkę, aktualnie jest to 150 zł (75 zł za dziecko). W indywidualnych przypadkach Zarząd Klubu rozpatruje całkowite zwolnienie ze składek.

 

Płatność składki prosimy realizować za pomocą dedykowanej aplikacji SPORTBM.

 

Będziemy wdzięczni za zrozumienie naszej decyzji.

 

 

Zarząd Klubu Sportowego Polonia Nysa