Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Juniorzy Młodsi grają do końca. OKS Olesno – Polonia 2:6

Drużyna juniorów młodszych Polonii wygrali drugi mecz z rzędu w grupie spadkowej i zachowali szansę na utrzymanie i dalszą grę na wiosnę w najwyższej klasie rozgrywek na Opolszczyźnie.

Spotkanie w Oleśnie od początku układało się po myśli podopiecznych Adriana Klakli. Borykająca się praktycznie przez całą rundę z problemami kadrowymi drużyna Polonii w końcu mogła zagrać w optymalnym zestawieniu i przełożyło się to na boiskowe poczynania. Nasi zawodnicy od pierwszych minut osiągnęli dużą przewagę i raz za razem zagrażali bramce gospodarzy. Pierwsza bramka autorstwa Marcela Czarnieckiego padła już w 6 minucie spotkania a gdy po kwadransie prowadziliśmy już 2:0 stało się pewne, że 3 punkty pojadą w tym dniu do Nysy. Ostatecznie spotkanie zakończyło się okazałym i zasłużonym zwycięstwem Polonii 6:2 a do utrzymania konieczne będzie zwycięstwo w ostatnim meczu z MKS Kluczbork oraz odpowiednie wyniki w innych spotkaniach.

OKS Olesno – KS Polonia Nysa 2:6 (0:4)

Bramki: Grzegorz Siemski 67′, Sebastian Jeź 74′ – Marcel Czarniecki 6′, Miłosz Bernat 14′, Jakub Kamienik 25′, Piotr Dżendżera 32′, Jakub Kamienik 61′, Miłosz Bernat 79′

Polonia: Gabryliszyn – Kamienik, Bernat (80′ Świątek), Wierzchowski, Rydlewski (66′ Nawrocki), Podborączyński, Moskal, Grenda, Cichewicz, Dżendżera, Czarniecki

Ranga Drużyny Rozegrano Punkty Wygrane Zremisowane Przegrane Różnica Obecna forma
1 MKS KluczborkMKS Kluczbork 4 16 2 0 2 16 - 11 WPPW?
2 Start NamysłówNKS Start Namysłów 4 15 3 0 1 12 - 6 PWWW?
3 Piast Strzelce OpolskieSKS Piast Strzelce Opolskie 4 13 1 1 2 10 - 16 WPPR?
4 OKS OlesnoOKS Olesno 4 10 1 1 2 8 - 12 PPWR?
5 Polonia NysaKS Polonia Nysa 4 9 2 0 2 14 - 15 PWWP?