Oficjalna Strona Klubu
pixel

Klubowe Mistrzostwa Opolszczyzny Rocznik 2014

W ubiegłą sobotę w Smarchowicach Wielkich nasza drużyna Skrzatów brała udział w “Klubowych Mistrzostwach Opolszczyzny”, które został zorganizowane przez Akademię Piłkarską Namysłów. Była to druga tura tych zawodów – pierwsza odbyła się 16 maja w Namysłowie.

W rozgrywkach w obu turach wzięło udział 6 zespołów (Polonia Nysa, AP Namysłów, Raven Brzeg, Masters Brzeg, MKS Gogolin, MKS Funball Kluczbork), które za każdym razem zagrały między sobą po jednym spotkaniu. Nasza młoda drużyna spisała się bardzo dobrze i nawiązała walkę ze swoimi rówieśnikami. Końcowe zwycięstwo i awans do Klubowych Mistrzostw Polski uzyskała drużyna z Namysłowa, nasza drużyna dzięki paru zwycięstwom uplasowało się środku stawki. W grze podopiecznych Dawida Kulbaki widać z każdymi zawodami progress w grze i jest to dobrym prognostykiem na przyszłość.

Skład naszej drużyny: Adrian Jodłowski, Mikołaj Roezner, Filip Czechowski, Błażej Czarniecki, Kacper Cyruliczek, Michał Kulka, Michał Zieliński, Szymon Perkowski, Krystian Dybich.