Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Klubowe Mistrzostwa Polski 2019 – poznaliśmy rywali

22 i 23 czerwca – w tych dnia odbędzie się kolejna edycja Klubowych Mistrzostw Polski dla roczników 2008/2009/2010/2011. Areną zmagań będzie Stadion Śląski w Chorzowie. Nasz klub będą reprezentowały dwie drużyny – Orlik II w roczniku 2009 oraz Żak II w roczniku 2011.

 

Znana jest już obsada finałowych zmagań. W każdej kategorii wiekowej weźmie udział po 32 zespoły z całej Polski. Zostały one podzielone na 8 grup eliminacyjnych.

 

Drużyna Orlika II prowadzona przez Rafała Mazańskiego w wyniku losowania trafiła do Grupy H, a za rywali będzie miała Cracovię Kraków, Zagłębie Sosnowiec oraz Gaudium Zamość.

Drużyna Żaka II prowadzona przez Janusza Szurę trafiła do Grupy C, gdzie za rywali będzie miała Wisłę Kraków, Stomil Olsztyn oraz dobrze znany Orzeł Ząbkowice Śląskie.

Zapowiadają się nie lada emocje a same nazwy rywali pokazują rangę i prestiż zawodów. Dla naszych młodych zawodników będzie to doskonała okazja na pokazanie się na tle najsilniejszych drużyn w kraju. Gorąco wierzymy, że uda się im powalczyć o czołowe lokaty i pokazać z bardzo strony.

 

Orlik II do rywalizacji przystąpi 22 czerwca, Żak II dzień później.