Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Kolejna wygrana trampkarza młodszego

6 mecz i szóste zwycięstwo drużyny trampkarza młodszego (byłoby 7 ale GZ LZS Grodków wycofał się z rozgrywek). Tym razem podopieczni Krzysztofa Waligóry pokonali w meczu na szczycie 2 ligi trampkarzy LZS Pakosławice 3:1.

Gospodarze sobotniego starcia podobnie jak nasza drużyna mogli do tej pory pochwalić się kompletem zwycięstw ligowych. To oraz fakt, iż Polonia przystąpiła do meczu poważnie osłabiona (absencja 5 zawodników z podstawowego składu) powodował lekkie obawy w naszych szeregach. Nic bardziej mylnego – wsparta zawodnikami z rocznika 2008 drużyna rozegrała bardzo dobre zawody odnosząc pewne zwycięstwo. Gospodarze mieli zdecydowaną przewagę jeżeli chodzi o warunki fizyczne ale to my grając i lepiej operując piłką nadawaliśmy ton boiskowym wydarzeniom. Do przerwy mimo wielu okazji z naszej strony wynik był bezbramkowy. Gdy na początku drugiej odsłony gracze Pakosławic objęli prowadzenie nie było widać wcale podłamania na twarzach naszych zawodników. Bardzo szybko bo zaledwie po 7 minutach doprowadziliśmy do wyrównania by po chwili zdobyć drugą bramkę a w końcówce trzecią, która ustaliła końcowy wynik spotkania. Wielkie brawa należą się całej drużynie ale na szczególne wyróżnienia zasługują młodzi chłopcy z drużyny młodzika starszego, którzy mimo dużej różnicy wieku zagrali bardzo dobrze i bez kompleksów do starszych i większych przeciwników.

LZS Pakosławice – KS Polonia II Nysa 1:3 (0:0)

Bramki: Wiktor Drożdż 50′ – Mikołaj Majka 57′, Filip Wolak 60′, Mikołaj Majka 72′

Polonia: Gabryliszyn – Lichoń, Baranowski, Grenda, Majka, Olszewski, Perlik, Stawski, Sztorc, Ślimak, Świgło, Seremet, Świderski, Wolak

Tabela 2 Liga Trampkarzy – Grupa V
Ranga Drużyny Rozegrano Punkty Wygrane Zremisowane Przegrane Różnica Obecna forma
1 Polonia II NysaKS Polonia II Nysa 8 24 8 0 0 60 - 11 WWWWW
2 LUKS PakosławiceLUKS Pakosławice 7 15 5 0 2 27 - 23 WWWPP
3 LZS Zieloni Ligota TułowickaLZS Zieloni Ligota Tułowicka 6 12 4 0 2 45 - 13 WWWWP
4 SKS GAS GrodkówSKS GAS Grodków 8 12 4 0 4 33 - 22 WPWPW
5 LZS DomaszkowiceLZS Domaszkowice 8 12 4 0 4 36 - 28 WPPPW
6 LZS Starowice DolneLZS Starowice Dolne 7 9 3 0 4 20 - 27 PPWWP
7 LZS Ścinawa Nyska-KorfantówLZS Ścinawa Nyska-Korfantów 7 9 3 0 4 19 - 29 PWPWW
8 Skalnik GraczeLKS Skalnik Gracze 8 3 1 0 7 16 - 71 PPPPP
9 LZS LubrzaLZS Lubrza 5 0 0 0 5 5 - 37 PPPPP