Oficjalna Strona Klubu
pixel

Kolejna wygrana trampkarzy. Polonia – Stal Brzeg 6:2

Jedenaste zwycięstwo w Opolskiej Lidze Trampkarzy odniosła nasza drużyna trampkarzy. Tym razem podopieczni Łukasza Krótkiewicza pokonali drużynę Stali Brzeg 6:2.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli Polonii i gdy po 20 minutach po bramkach Łukasza Fronia i Oskara Skirzewskiego prowadziliśmy 2:0 wszystko wskazywało na kolejną łatwą wygraną. Tym razem było jednak inaczej – goście nie załamali się i jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania. Nie udało im się jednak szybko je utrzymać – Kamil Skalski ponownie wyprowadził nas na prowadzenie chwilę przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. Druga połowa była już w całości pod dyktando naszej drużyny i zdecydowaną przewagę udokumentowaliśmy strzeleniem kolejnych trzech bramek.

KS Polonia Nysa – BTP Stal Brzeg 6:2 (3:2)

Bramki: Łukasz Froń 10′ 53′, Oskar Skirzewski 21′ 47′, Kamil Skalski 43′, Maksymilian Nastasowski 66′ – Norbert Kuziemski 29′, Marcel Terlecki 41′

Polonia: Gabryliszyn, Dyrek – Bogacz, Gadzina, Kulpa, Froń, Korzeniewicz, Lizak, Mazański, Nastasowski, Skalski, Skirzewski, Stanisławczyk, Należny, Błoch, Kozłowski, Kubicz