Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Kolejny hit kolejki w Nysie – zapowiedź weekendu

Po raz drugi z rzędu dojdzie w Nysie do pojedynku dwóch drużyn prowadzących w tabeli IV ligi opolskiej. Po zeszłotygodniowym zwycięstwie nad Agroplonem Głuszyna tym razem do Nysy zawita rewelacja tegorocznych rozgrywek – LKS Porawie Większyce.

 

Sobotni rywal naszej drużyny zgromadził po rozegranych 11 kolejkach aż 25 punktów, na co złożyło się 8 zwycięstw, 2 remisy i jedna porażka. Podopieczni Tomasza Hejduka tydzień temu pokonali Pogoń Prudnik 3:2, co przy porażce Agroplonu w Nysie dało im awans na pozycję vice-lidera. Teraz przed nimi prawdziwy test czyli mecz z naszą drużyną, która od początku rozgrywek kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i z dużą przewagą jest liderem tabeli.

 

W naszej drużynie humory dopisują, wszyscy zawodnicy są zdrowi i do dyspozycji trenera (za wyjątkiem Kacpra Federowicza), więc mimo szacunku do rywala liczymy na kolejną wygraną i powiększenie przewagi punktowej w tabeli. Prognozy pogody wskazują, że zapowiada się piękna pogoda, co miejmy nadzieję spowoduje ponownie znakomity wynik jeżeli chodzi o liczbę widzów. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie – początek przewidziano na godzinę 14.

Pary 12 kolejki IV ligi opolskiej

DataStadionCzas/WynikiGoście

Świetne wyniki pierwszej drużyny oczywiście powodują największe zainteresowanie jej meczami ale nie możemy zapomnieć o pozostałych drużynach naszego klubu. W ten weekend na własnym obiekcie zaprezentują się jedynie juniorzy starsi oraz pierwsza drużyna młodzika w poniedziałek. Pozostałe będą szukać swoich szans w meczach wyjazdowych. Szczegółowa rozpiska przedstawia się następująco:

 

  • II drużyna seniorów: LZS Kamienica Nyska – KS Polonia II Nysa niedziela godz.13
  • JS: KS Polonia Nysa – BTP Stal Brzeg niedziela godz.14
  • JM: UKS Hattrick Głuchołazy – KS Polonia Nysa niedziela godz.11
  • Trampkarze: RTS Odra K-Koźle – KS Polonia Nysa sobota godz.11
  • Młodzik I: KS Polonia Nysa – LKS Atom Grądy-Malarzowice Małe poniedziałek godz.17.30
  • Młodzik II: LZS Kałków – KS Polonia II Nysa poniedziałek godz.15
  • Dodatkowo Młodzik I – turniej Jarocin Cup, który odbędzie się w dniach 25-27.10

 

Serdecznie zapraszamy do kibicowania drużynom Polonii!