Oficjalna Strona Klubu
pixel

Komplet zwycięstw ligowych Młodzików Polonii

Ubiegły czwartek był niezwykle udany dla wszystkich trzech drużyn Młodzików naszego klubu. Wszystkie solidarnie wygrały swoje spotkania ligowe, najstarsza drużyna wygrała w Brzegu, pozostałe dwie wykorzystały atut swojego boiska.

Młodzik Starszy w meczu drugiej kolejki spotkał się w Brzegu z miejscową Stalą i w pełni zrehabilitował się za porażkę na inauguracje sezonu. Po dobrym meczu prowadzeni przez Krzysztofa Dzierżaka (w zastępstwie Piotra Bednarczyka) zawodnicy Polonii wygrali zasłużenie 8:4. Po dwie bramki dla Polonii zdobyli Fabian Laskowski i Oskar Dudek, po jednej dołożyli Aleksander Miłaszewicz, Bartosz Piętoń, Antoni Żółtak i Szymon Gutowski.

 

Opolska Liga Młodzików – wyniki 2 kolejki

 

W 1 lidze młodzików swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie odnieśli podopieczni Łukasza Hulbója. Podobnie jak Młodzik Starszy również i ta drużyna zrehabilitowała się za porażkę na inaugurację rozgrywek. W meczu rozegranym na sztucznym boisku przy Hali Nysa Polonia pokonała drużynę Chemika Kędzierzyn-Koźle 4:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Tymoteusz Kucik, Tobiasz Bandurowski, Paweł Gęsiewicz oraz Tobiasz Antkowicz.

 

1 Liga Młodzików Grupa II – wyniki 2 kolejki

 

Swój debiut w oficjalnym meczu ligowym zanotowała trzecia drużyna Młodzika. Prowadzona przez Jana Pietrzaka drużyna na inaugurację sezonu w Terytorialnej Lidze Młodzików zmierzyła się z drużyną Stowarzyszenia Sportowego Piątka z Prudnika. Nasi młodzi zawodnicy zagrali bardzo dobre zawody i pokonali gości 10:2. Bramki dla Polonii zdobyli: Filip Adamek x3, Konrad Stefański x2, Kacper Stefanowski x2, Filip Kasica, Szymon Mierzwa oraz Dawid Klimas.

 

Terytorialna Liga Młodzika Grupa VI – wyniki 1 kolejki

 

Radość drużyny Młodzika II po zakończeniu spotkania

 

Zdjęcia z meczu BTP Stal Brzeg – KS Polonia Nysa

Zdjęcia z meczu KS Polonia III Nysa – Stowarzyszenie Sportowe Piątka Prudnik