Oficjalna Strona Klubu
pixel

Ligowe ostatki w Bielsku-Białej. Mecz z Rekordem na zakończenie nieudanej jesieni w III lidze

Meczem wyjazdowym z Rekordem Bielsko-Biała kończymy rundę jesienną na trzecioligowym poziomie. Rundę nieudaną, można by nawet powiedzieć że fatalną ale ligowa rzeczywistość brutalnie zweryfikowała nasze przedsezonowe plany i zamierzenia.

 

Do ostatniego tegorocznego spotkania ligowego przystępujemy z dorobkiem zaledwie 11 punktów, które aktualnie dają nam 18 – przedostatnie miejsce w tabeli. Gospodarze jutrzejszego starcia przed 19 kolejką zajmują w ligowej stawce 13 miejsce z dorobkiem 20 punktów. Złożyły się na nie 5 zwycięstw, 5 remisów oraz 7 porażek. W klubie z Bielska-Białej również czuć pewien niedosyt aktualną sytuacją ale słabsza postawa w końcówce rundy (zaledwie jeden punkt w 4 ostatnich meczach) sprawiła, że strefa spadkowa znajduje się od nich już w zasięgu zaledwie dwóch punktów. Mecz z naszą drużyną jest więc dla Rekordu meczem o w miarę spokojną zimę i należy się spodziewać po graczach gospodarzy wielkiej determinacji aby sięgnąć w końcu po komplet punktów.

 

Determinacji nie powinno również zabraknąć w szeregach naszej drużyny. Na tą chwilę strata naszej drużyny do bezpiecznego miejsca wynosi 7 punktów, co sprawia, że punktów potrzebujemy jak tlenu. Komplet porażek w meczach wyjazdowych czy zaledwie 3 punkty w ostatnich siedmiu kolejkach nie pozwala jednak z optymizmem czekać na mecz z Rekordem. Na szczęście piłka bywa jednak nieprzewidywalna i w tym upatrujemy jakichkolwiek szans na zdobycz punktową. Nasza drużyna pokazała kilkukrotnie, iż stać ją na dobrą grę i rywalizację z ligowymi przeciwnikami i kto wie, czy może akurat w ostatnim meczu w tym roku uda się w końcu przełamać wyjazdową niemoc i po raz pierwszy zapunktować. O tym, czy uda się poprawić humory i poprawić mizerny dorobek punktowy dowiemy się już jutro około godziny 15. Transmisję ze spotkania przeprowadzi nasz partner ŚląskieTV – już teraz zapraszamy do oglądania.

 

XIX kolejka III ligi

BTS Rekord Bielsko-Biała – KS Polonia Nysa

28.11.2020, godz. 13:00
ul. Startowa 13, 43-309, Bielsko-Biała