Oficjalna Strona Klubu
pixel

Mistrzowie Opolszczyzny w jednych z najlepszych Akademii w kraju

Świetna postawa naszej drużyny Młodzików w ubiegłym sezonie nie umknęła uwadze klubów z całej Polski. Ostatni czas to mnóstwo zapytań, zaproszeń na testy czy rozmów transferowych z praktycznie każdym zawodnikiem mistrzów Opolszczyzny.

Już teraz możemy oficjalnie, iż czwórka zawodników skorzystała z propozycji innych klubów. Dwóch z nich, Jakub Seremet (na zdjęciu po lewej) i Kacper Lichoń (na zdjęciu po prawej) przechodzą do Wisły Kraków. Pozostała dwójka to Rafał Gaweł, którego nowym klubem będzie ŁKS Łódź oraz Artur Kinasz, który wybrał ofertę Zagłębia Lubin.

 

Transfery tej czwórki zawodników do tak utytułowanych klubów jest dla naszej Akademii wielkim zaszczytem i dowodem na to, iż szkolenie w Polonii Nysa idzie w coraz lepszym kierunku. Ciągły rozwój i jak najwyższy poziom Akademii to priorytet władz naszego klubu a fakt, że nasi zawodnicy potrafią się z Nysy wybić do najlepszych drużyn w kraju jest tego najlepszym potwierdzeniem.

 

Kuba, Kacper, Rafał i Artur – serdecznie dziękujemy za grę w Polonii. Życzymy Wam jak najlepszych występów w nowych klubach i trzymamy kciuki za Waszą dalszą karierę. Powodzenia!