Bez nazwy-5

Młodzik II drugi w turnieju Inpol Cup

Drużyna Młodzika II wzięła udział w międzynarodowym turnieju Inpol Cup, który odbył się w dniach 1-2 czerwca w Ząbkowicach Śląskich. W kategorii roczniku 2007 oprócz naszej drużyny rywalizowały również: Stal Brzeg, Ślęza Wrocław, WKS Śląsk Wrocław I, WKS Śląsk Wrocław II, AP Miękinia, Fontenay aux Roses (Francja), AS Orzeł Ząbkowice Śląskie oraz Goal Kamieniec Ząbkowicki.

W pierwszym dniu turnieju drużyny zostały podzielone na 2 grupy eliminacyjne. Podopieczni Jakuba Zaczyka uzyskali następujące wyniki:

• Polonia Nysa – Śląsk I Wrocław 1:1 (bramka: Błoch)
    • Polonia Nysa – Ślęza Wrocław 0:3
    • Polonia Nysa – Goal Kamieniec Ząbkowicki 9:0 (bramki: Sosulski x5, Należny x2, Olszewski, Oleksyk)

Wyniki te pozwoliły naszym zawodnikom na awans do “Ligi Mistrzów”, która walczyła o końcowy triumf w turnieju. W tej fazie uzyskaliśmy następujące wyniki:

• Polonia Nysa – Śląsk II Wrocław 1:0 (bramka: Oleksyk)
    • Polonia Nysa – Śląsk I Wrocław 0:0
    • Polonia Nysa – Ślęza Wrocław 0:1
    • Polonia Nysa – Stal Brzeg 4:1 (bramki: Sosulski x2, Oleksyk x2)

Ostatecznie z dorobkiem 7 punktów zajęliśmy drugie miejsce w turnieju, minimalnie ulegając Stali Brzeg. Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco: