Bez nazwy-5

Młodzik II – pewna wygrana z LZS Domaszkowice

W meczu 21 kolejki ligi młodzików drużyna Polonii II podejmowała dzisiaj LZS Domaszkowice.

Spotkanie od samego początku było pod dyktando podopiecznych Jakuba Zaczyka, lecz słaba skuteczność połączona z bardzo dobrą postawą bramkarza gości sprawiła, że w pierwszej połowie nie zobaczyliśmy żadnej bramki. Okazji do tego było co nie miara, nasza drużyna praktycznie nie schodziła z połowy przeciwnika i raz za razem stwarzała sobie sytuacje strzeleckie. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero po przerwie, gdy Marcel Błoch po bardzo ładnej akcji zdecydował się na uderzenie ze skraju pola karnego i posłał piłkę tuż przy słupku bramki Domaszkowic. Kolejne bramki były już tylko kwestią czasu a do bramki gości trafili jeszcze Sztorc, Kulpa, Olszewski i Stawski i spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 5:0.

KS Polonia Nysa – LZS Domaszkowice 5:0 (0:0)

1:0 Błoch 31′ (asysta Żarów)
    2:0 Sztorc 32′ (asysta Błoch)