Oficjalna Strona Klubu
pixel

Najmłodsze drużyny Akademii zagrały w turniejach BNP [Foto]

Na ten moment najmłodsze drużyny czekały od dawna. W miniony weekend aż 5 z nich mogło w końcu rywalizować z rówieśnikami. W ramach turniejów Bawi nas piłka organizowanych przez Opolski Związek Piłki Nożnej zagrały drużyny Orlika II, Orlika III, Żaka I, Żaka II i Skrzata I.

Obie drużyny Orlików rywalizowały w sobotę 24 kwietnia w Głogówku, gdzie za rywali miały LUKS Głogówek, KS Fortuna Głogówek, LZS Orzeł Branice oraz GLKS Włókniarz Kietrz.

 

Żak II oraz Skrzat I również w sobotę swój turniej rozegrały w Łambinowicach, gdzie za rywali mieli UKS Hattrick Głuchołazy, AP Jędza Jędrzychów oraz Metalowiec Łambinowice.

 

Na zakończenie weekendu w Głuchołazach zagrała drużyna Żaka I a jej przeciwnikami były UKS APN Głogówek, UKS Hattrick Głuchołazy, GLKS Włókniarz Kietrz, LZS Orzeł Branice i SP Piąteczka Prudnik.

 

Wszystkie nasze drużyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony. Nie brakowało świetnych akcji i pięknych bramek oraz sportowej rywalizacji. Najważniejszy dla wszystkich drużyn był jednak fakt, że można było wrócić do grania a uśmiechy na twarzach zawodników tylko to potwierdzały.

Zdjęcia z Głogówka
Zdjęcia z Głuchołaz
Zdjęcia z Łambinowic