Oficjalna Strona Klubu
pixel

Obóz w Gosław Sport Center rozpoczęty [Foto]

Punktualnie o godzinie 07.30 drużyna seniorów udała się do ośrodka Gosław Sport Center w Wodzisławie Śląskim, gdzie przez najbliższe dni będzie się przygotowywać do nowego sezonu.

 

Już od pierwszych chwil po przyjeździe na miejsce trener Arkadiusz Bator dał wyraźnie do zrozumienia, że drużynę czeka okres ciężkiej pracy a grafik będzie wyjątkowo intensywny. Przed obiadem nasi zawodnicy mieli za sobą pierwszy trening oraz zajęcia na siłowni, a po krótkiej przerwie obiadowej w popołudniowej sesji odbyły się testy siłowe i szybkościowe oraz małe gry zadaniowe. Pracowity dzień zakończyła wizyta na basenie oraz wieczorna odprawa, podczas której trener prezentował swoją wizję oraz plan na grę naszej drużyny. Plan na kolejne dni jest podobny – praca, praca i jeszcze raz praca a jej efekty mają być widoczne od początku rozgrywek ligowych.

 

W ramach obozu zagramy dwa mecze sparingowe. Nastąpiła zmiana pierwszego z nich – w środę 17 lipca zamiast z Odrą Wodzisław spotkamy się z 9 drużyną ostatniego sezonu w IV Lidze Śląskiej LKS Wilki Wilcza. Trzy dni później naszym sparingpartnerem będzie drużyna Rakowa II Częstochowa.