Bez nazwy-5

    Odra Opole wygrywa turniej Polonia Cup [Foto]

    8 czerwca odbył się kolejny z cyklu turniejów Polonia Cup, organizowanych przez nasz klub oraz Miasto i Gminę Nysa. Po serii turniejów halowych tym razem przyszła kolej na rozgrywki na otwartym powietrzu. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpiły drużyny Orlików.

    Na sztucznym boisku w Nysie rywalizowało 6 zespołów: Sokół Marcinkowice, UKP Gol Opole, Strzelinianka Strzelin, Odra Opole oraz dwie drużyny Polonii Nysa (Orlik I Wojciecha Bajora oraz Orlik II Rafała Mazańskiego).

     

    Turniej został rozegrany systemem “każdy z każdym”, oto komplet wyników:

     

    • Sokół Marcinkowice – UKP Gol Opole 1:1
    • Odra Opole – Polonia II Nysa 1:0
    • Polonia I Nysa – Strzelinianka Strzelin 4:0 (bramki: Kacper Lichoń x3, Oliwer Majcher)
    • UKP Gol Opole – Polonia II Nysa 2:4 (bramki: Szymon Gutowski, Patryk Wieczorek, Daniel Gawlak x2)
    • Polonia I Nysa – Sokół Marcinkowice 3:1 (bramki: Oliwer Majcher, Kacper Lichoń, Alex Świderski)
    • Odra Opole – Strzelinianka Strzelin 5:1
    • UKP Gol Opole – Polonia I Nysa (bramki: Maksymilian Kamiński, Filip Tomaszewski)
    • Polonia II Nysa – Strzelinianka Strzelin 6:2 (bramki: Daniel Gawlak, Bartosz Piętoń, Filip Jurkowski, Bartosz Rajtakowski, Szymon Gutowski, samobójcza)
    • Polonia II Nysa – Polonia I Nysa 0:6 (bramki: Alex Świderski, Maksymilian Kamiński, Filip Tomaszewski x4)
    • Odra Opole – Polonia I Nysa 2:0
    • Sokół Marcinkowice – Polonia II Nysa 2:0

     

    Końcowa klasyfikacja turnieju Polonia Cup rocznik 2008

     

    1. Odra Opole
    2. Polonia I Nysa
    3. Polonia II Nysa
    4. Sokół Marcinkowice
    5. Strzelinianka Strzelin
    6. UKP Gol Opole

     

    Polonia I Nysa: Turek Krzysztof, Rydlewski Adam, Rezacz Wojciech, Wójs Kajetan, Kamiński Maksymilian, Matyjasik Norbert, Lichoń Kacper, Świderski Alex, Tomaszewski Filip, Majcher Oliwer

    Trener: Wojciech Bajor

     

    Polonia II Nysa: Tkaczuk Dawid, Pacławski Daniel, Gutowski Szymon, Szczotka Michał, Piętoń Bartosz, Rajtakowski Bartosz, Wieczorek Patryk, Gdula Oskar, Gawlak Daniel, Jurkowski Filip, Bongilaj Jan

    Trener: Rafał Mazański