Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Odra Opole wygrywa w pierwszym meczu barażowym

Drużyna Odry II Opole wygrała dzisiaj w Nysie pierwszy mecz barażowy o miejsce w Opolskiej Lidze Trampkarzy w rundzie wiosennej i mocno przybliżyła się do awansu.

 

Spotkanie Odry z Polonią stało na bardzo dobrym poziomie a obie drużyny potwierdziły, że należą do najlepszych w województwie w roczniku 2006. Goście z Opola zdecydowanie górowali jeżeli chodzi o warunki fizyczne, nasi zawodnicy starali się to nadrobić walką i zaangażowaniem. I to się udawało, a fakt, że obydwa zespoły “grały piłką” zdecydowanie wpłynęło na atrakcyjność zawodów. Jedyne czego brakowało to sytuacji bramkowych, a gdy jest ich mało trzeba je wykorzystywać aby myśleć o końcowym triumfie. Dzisiaj skuteczniejsza o jedną bramkę była drużyna Odry, dzięki czemu wywiozła z Nysy cenną wygraną. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Oskar Kubicz, pokonując bramkarza gości ładnym strzałem z 10 metrów (na zdjęciu).

 

Po pierwszym meczu bliżej awansu jest drużyna z Opola, ale podopieczni Łukasza Krótkiewicza nie są bez szans w meczu rewanżowym. Wszystko w nogach naszych zawodników i liczymy, że we wtorkowym rewanżu w Opolu pokażą na co ich stać i powalczą o korzystny wynik. Zanim dojdzie do tego spotkania zagrają w sobotę sparing z Gwarkiem Zabrze co będzie świetnym przetarciem przed meczem z Odrą.

 

KS Polonia Nysa – OKS Odra Opole 1:2 (1:1)

 

Bramki: Oskar Kubicz 23′ – Szymon Langosz 33′, Szymon Szkliński 60′

 

Polonia: Skirzewski – Łukasz Froń, Jakub Korzeniewicz, Artur Kinasz, Oskar Kubicz, Szymon Lizak, Wojciech Mazański, Maksymilian Nastasowski, Kamil Skalski, Kuba Stanisławczyk, Szymon Zimny oraz Miłosz Bernat, Konrad Bogacz, Maciej Frycz, Hubert Kulpa, Mateusz Pierz, Michał Raczek