Oficjalna Strona Klubu
pixel

Opolska Liga Młodzika: Odra Opole wygrywa w Nysie

Nie udało się naszej drużynie inauguracja nowego sezonu w Opolskiej Lidze Młodzików. Broniąca mistrzostwa Polonia uległa na własnym boisku Odrze I Opole 1:2.

Dzisiejsze spotkanie stało na bardzo dobrym poziomie i widać było, że rywalizują czołowe zespoły na Opolszczyźnie. Mecz był wyrównany i każda z drużyn mogła się pokusić o wygraną. Do przerwy prowadziła nasza drużyna a jedyną bramkę strzelił Przemek Należny, wykorzystując dobre podanie z rzutu rożnego Szymona Gutowskiego. W drugiej połowie oba zespoły miały swoje sytuacje, ale to goście z Opola byli skuteczniejsi i zdobywając dwie bramki przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Nie pomogła nam świetna postawa Dawida Tkaczuka – kilka jego interwencji było wręcz niesamowitych. Okazję do rehabilitacja nasi zawodnicy będą mieli już w najbliższy czwartek – w ramach drugiej kolejki zagramy w Brzegu z miejscową Stalą.