Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5
1 kolejka
30-08-2020 11:00
Atom Grądy-Malerzowice Małe
Odra Opole
31-08-2020 15:30
Victoria Chróścice
Start Namysłów
31-08-2020 16:00
LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd
Polonia Nysa
31-08-2020 16:00
MKS Gogolin
MKS Kluczbork
31-08-2020 17:30
Rodło Opole
Stal Brzeg
31-08-2020 18:00
Pogoń Prudnik
UKS Spiders Krapkowice
2 kolejka
02-09-2020 18:00
MKS Kluczbork
Atom Grądy-Malerzowice Małe
03-09-2020 17:00
UKS Spiders Krapkowice
MKS Gogolin
03-09-2020 18:00
Polonia Nysa
Odra Opole
03-09-2020 18:00
LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd
Victoria Chróścice
03-09-2020 19:00
Stal Brzeg
Pogoń Prudnik
04-09-2020 17:00
Start Namysłów
Rodło Opole
3 kolejka
05-09-2020 14:15
Odra Opole
MKS Kluczbork
06-09-2020 11:00
Atom Grądy-Malerzowice Małe
UKS Spiders Krapkowice
07-09-2020 17:30
Rodło Opole
LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd
07-09-2020 18:00
Victoria Chróścice
Polonia Nysa
07-09-2020 18:00
Pogoń Prudnik
Start Namysłów
07-09-2020 18:00
MKS Gogolin
Stal Brzeg
4 kolejka
09-09-2020 17:30
Polonia Nysa
MKS Kluczbork
12-09-2020 10:00
Stal Brzeg
Atom Grądy-Malerzowice Małe
14-09-2020 16:00
Start Namysłów
MKS Gogolin
14-09-2020 17:30
LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd
Pogoń Prudnik
14-09-2020 17:30
Victoria Chróścice
Rodło Opole
14-09-2020 17:30
UKS Spiders Krapkowice
Odra Opole
5 kolejka
19-09-2020 15:00
Odra Opole
Stal Brzeg
20-09-2020 11:00
Rodło Opole
Polonia Nysa
21-09-2020 17:30
Pogoń Prudnik
Victoria Chróścice
21-09-2020 17:30
MKS Gogolin
LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd
21-09-2020 17:30
MKS Kluczbork
UKS Spiders Krapkowice
6 kolejka
24-09-2020 16:00
Stal Brzeg
MKS Kluczbork
24-09-2020 17:30
Start Namysłów
Odra Opole
24-09-2020 17:30
LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd
Atom Grądy-Malerzowice Małe
24-09-2020 17:30
Victoria Chróścice
MKS Gogolin
24-09-2020 17:30
Polonia Nysa
UKS Spiders Krapkowice
24-09-2020 18:00
Rodło Opole
Pogoń Prudnik
7 kolejka
26-09-2020 11:00
Atom Grądy-Malerzowice Małe
Victoria Chróścice
26-09-2020 17:00
Odra Opole
LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd
28-09-2020 17:00
Pogoń Prudnik
Polonia Nysa
28-09-2020 17:00
MKS Gogolin
Rodło Opole
28-09-2020 17:00
MKS Kluczbork
Start Namysłów
28-09-2020 17:30
UKS Spiders Krapkowice
Stal Brzeg
8 kolejka
05-10-2020 17:00
LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd
MKS Kluczbork
05-10-2020 17:00
Victoria Chróścice
Odra Opole
05-10-2020 17:00
Pogoń Prudnik
MKS Gogolin
05-10-2020 17:00
Start Namysłów
UKS Spiders Krapkowice
05-10-2020 17:30
Rodło Opole
Atom Grądy-Malerzowice Małe
05-10-2020 19:00
Polonia Nysa
Stal Brzeg
5 kolejka
07-10-2020 17:30
Atom Grądy-Malerzowice Małe
Start Namysłów
9 kolejka
10-10-2020 10:00
Stal Brzeg
Start Namysłów
10-10-2020 11:00
Atom Grądy-Malerzowice Małe
Pogoń Prudnik
10-10-2020 13:30
Odra Opole
Rodło Opole
12-10-2020 16:30
MKS Gogolin
Polonia Nysa
12-10-2020 16:30
MKS Kluczbork
Victoria Chróścice
10 kolejka
19-10-2020 16:00
Polonia Nysa
Start Namysłów
19-10-2020 16:00
LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd
Stal Brzeg
19-10-2020 16:00
Pogoń Prudnik
Odra Opole
19-10-2020 16:00
MKS Gogolin
Atom Grądy-Malerzowice Małe
19-10-2020 16:00
Victoria Chróścice
UKS Spiders Krapkowice
19-10-2020 17:30
Rodło Opole
MKS Kluczbork
9 kolejka
23-10-2020 17:00
UKS Spiders Krapkowice
LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd
11 kolejka
24-10-2020 10:00
Odra Opole
MKS Gogolin
24-10-2020 10:00
Stal Brzeg
Victoria Chróścice
26-10-2020 15:30
Atom Grądy-Malerzowice Małe
Polonia Nysa
26-10-2020 15:30
Start Namysłów
LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd
26-10-2020 16:00
UKS Spiders Krapkowice
Rodło Opole
26-10-2020 17:30
MKS Kluczbork
Pogoń Prudnik