Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Ostatni sprawdzian przed rundą wiosenną

Okres przygotowawczy nieuchronnie zbliża się do końca i już powoli odliczamy dni do inauguracji rundy wiosennej. Zanim do tego dojdzie rozegramy jednak ostatni sparing tej zimy. Jutro o godzinie 12 na boisku piłkarskim w Gaci zmierzymy się z miejscową drużyną Foto-Higieny.

 

Rywal występuje w grupie trzeciej III ligi, po rundzie jesiennej zajmuje 12 miejsce w tabeli. W lecie tamtego roku mieliśmy okazję do konfrontacji z tą drużyną – Foto-Higiena wygrała wtedy w Nysie 3:0. Mecz z naszą drużyną będzie dla drużyny z Gaci 7 spotkaniem sparingowym tej zimy, w dotychczas rozegranych odniosła 2 zwycięstwa (7:1 z Kuźnią Jawor i 6:1 z Miedzią II Legnica), 1 remis (1:1 z Polonia-Stal Świdnica) oraz 3 porażki (2:1 z AKS Strzegom, 4:2 z Górnik Polkowice i 3:2 ze Ślęzą Wrocław).

 

W naszej drużynie kontuzja goni kontuzję i to właśnie stan zdrowotny zawodników jest największym zmartwieniem sztabu szkoleniowego. Do treningów powrócili już Adam Setla, Dro Narcisse i Patryk Perkowski (stracił cały okres przygotowawczy przez kontuzję łękotki) ale wypadł i możliwe, że na dłuższy czas Rafał Bobiński, który doznał urazu łydki.

 

Sparing nr 7

Foto-Higiena Gać – KS Polonia Nysa

Gać, 22.02.2020 godz.12