Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Paweł Janas z wizytą w naszym klubie

Paweł Janas, były reprezentant i trener reprezentacji Polski a obecnie jeden z trenów w Szkole Trenerów PZPN był w dniu dzisiejszym gościem w naszym klubie. Wizyta ta miała związek z treningiem pokazowym w ramach mikrogrupy kursantów UEFA Pro.

 

Trener Arkadiusz Bator, który jest również słuchaczem kursu przeprowadził trening taktyczny, w którym wzięło również udział trzech innych trenerów wchodzących w skład mikrogrupy, nad którą piecze sprawuje trener-mentor, w tym wypadku Paweł Janas. Trening rozpoczął się prezentacją multimedialną i wykładem. Następnie trener przeprowadził zajęcia taktyczne na boisku. Po jego zakończeniu zajęcia zostały omówione w sali konferencyjnej. Tego rodzaju zajęcia to jeden z etapów kursu UEFA Pro 2020/2021, który uprawnia do prowadzenia jako pierwszy trener zespołów na każdym szczeblu rozgrywkowym, za wyjątkiem zespołów uczestniczących w rozgrywkach Ekstraklasy Futsalu Mężczyzn i I ligi futsalu.

 

Oprócz obecności na pokazowym treningu trener Paweł Janas spotkał się również z Zarządem naszego Klubu i z pewnością udzielił wielu cennych rad na temat szkolenia i funkcjonowania klubowej Akademii.