Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Pierwsza drużyna rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej

Po 26 dniach wolnych od zajęć z drużyną, podopieczni trenera Arkadiusza Batora zameldowali się – z uśmiechem na ustach i z zapałem do działania – w siedzibie Klubu, aby rozpocząć przygotowania do rundy wiosennej. W środowym treningu, będącym pierwszym w 2020 roku, wzięło udział 25 zawodników.

 

Premierowe zajęcia poprzedziła odprawa poprowadzona przez trenera Batora, który miał swoim podopiecznym do przekazania garść organizacyjnych informacji. Po spotkaniu w sali konferencyjnej, w którym wziął udział również Zarząd Klubu przyszedł czas na zajęcia na sztucznym boisku o charakterze adaptacyjnym. Warto zaznaczyć, że nasi zawodnicy podczas przerwy realizowali indywidualny plan treningowy tak, aby móc od samego początku przygotowań wejść na określone obciążenia.

 

Jako pierwszy pod swoje skrzydła wziął zawodników trener przygotowania motorycznego Amit Batra, który zaaplikował krótką, lecz intensywną i rozgrzewającą poszczególne partie ciała rozgrzewkę. Następnie graczy przejął pierwszy szkoleniowiec, kładąc nacisk na ogólny rozwój zawodników. Po serii ćwiczeń z piłką i bez niej zajęcia zakończyła gierka. Pierwszy w Nowym Roku trening trwał łącznie 75 minut.

 

Nasza drużyna będzie trenować 4 razy w tygodniu a od lutego każdy tydzień pracy zakończy mecz sparingowy. Pierwszy test-mecz za trzy tygodnie gdy zagramy z drużyną MKS Kluczbork.