Oficjalna Strona Klubu
pixel

Pierwsza sparingowa wygrana. Polonia – Piast Żerniki 3:0

Pierwsza drużyna Polonii odniosła pierwsze sparingowe zwycięstwo w przerwie letniej. W rozegranym dzisiaj spotkaniu pokonaliśmy reprezentanta IV ligi dolnośląskiej Piast Żerniki 3:0.

Było to dobre spotkanie w wykonaniu naszego zespołu a końcowe zwycięstwo było w pełni zasłużone. Gra tworzonej praktycznie od podstaw drużyny zaczyna się zazębiać i jest to dobry prognostyk przed kolejnymi sparingami i zaczynającym się niebawem sezonem. Przed zawodnikami i trenerem Łukaszem Czajką jednak jeszcze mnóstwo pracy a zbliżający się tydzień będzie pod tym względem bardzo intensywny. W poniedziałek zaczynamy obóz dochodzeniowy, w trakcie którego codziennie będą się odbywać dwie jednostki treningowe bądź jedna i spotkanie sparingowe. Kolejny sparing w najbliższą środę, gdy zagramy z Orłem Ząbkowice Śląskie.

 

Kadra zespołu pomału się formuje i już w najbliższych dniach będziemy mogli ogłaszać pierwsze nazwiska zawodników, którzy będę nas reprezentować w nowym sezonie.

 

Sparing nr 3

 

KS Polonia Nysa – Piast Żerniki Wrocław 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

 

Bramki: zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany

 

Polonia: Marciniak – zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany – zawodnik testowany, Nazar, zawodnik testowany – Sikora, Pisula, zawodnik testowany

 

Grali również: 8 zawodników testowanych