Oficjalna Strona Klubu
pixel

Piłkarski weekend Akademii [Wyniki i Tabele]

Zapraszamy na krótkie podsumowanie występów naszych drużyn młodzieżowych w ostatnich dniach.
Opolska Liga Juniorów U-19

Trwa świetna passa naszych juniorów starszych. Podopieczni Tomasza Nowaka odnieśli w niedzielę trzecie zwycięstwo w sezonie. W meczu 4 kolejki OLJ pokonaliśmy Polonię Głubczyce 5:2.

 

KS Polonia Nysa – KS Polonia Głubczyce 5:2 (3:1)

 

Bramki: samobójcza 10′, Paweł Walczak 37′, Jakub Podoluk 42′, Natanael Wnuk 43′, Dominik Sikora 65′ – Patryk Frydryk 13′, Bartłomiej Czarnuch 45′

 

Polonia: Olender – Walczak, Skrzypczak, Marecki, Michalik, Należny, Podoluk (60′ Cendrowski), Kurpas, Pułkowski, Sikora, Wnuk (85′ Zieliński)

Tabela po 4 kolejce – Opolska Liga Juniorów
Ranga Drużyny Rozegrano Punkty Wygrane Zremisowane Przegrane Różnica
1 Stal BrzegBTP Stal Brzeg 8 21 7 0 1 30 - 7
2 Pomologia PrószówPLUKS Pomologia Prószków 8 21 7 0 1 21 - 8
3 Start NamysłówNKS Start Namysłów 8 14 4 2 2 21 - 13
4 Odra OpoleOKS Odra Opole 8 14 4 2 2 16 - 16
5 MKS KluczborkMKS Kluczbork 8 10 2 4 2 16 - 15
6 Polonia NysaKS Polonia Nysa 8 10 3 1 4 18 - 24
7 Czarni OtmuchówMZLKS Czarni Otmuchów 8 9 3 0 5 8 - 17
8 Polonia GłubczyceKS Polonia Głubczyce 8 2 0 2 6 8 - 25
9 Piast Strzelce OpolskieSKS Piast Strzelce Opolskie 8 1 0 1 7 4 - 17
Opolska Liga Juniorów Młodszych U-17

Mecz naszej drużyny z BTP Stal Brzeg został przełożony na 2 września.

Tabela po 4 kolejce – Opolska Liga Juniorów Młodszych
Ranga Drużyny Rozegrano Punkty Wygrane Zremisowane Przegrane Różnica
1 OKS Odra II OpoleOKS Odra II Opole 8 22 7 1 0 31 - 4
2 Stal BrzegBTP Stal Brzeg 8 18 6 0 2 43 - 16
3 Pomologia PrószówPLUKS Pomologia Prószków 8 18 6 0 2 23 - 16
4 Hattrick GłuchołazyUKS Hattrick Głuchołazy 8 15 5 0 3 29 - 10
5 MKS KluczborkMKS Kluczbork 8 10 3 1 4 17 - 27
6 Piast Strzelce OpolskieSKS Piast Strzelce Opolskie 8 9 3 0 5 22 - 33
7 OKS OlesnoOKS Olesno 8 6 2 0 6 11 - 20
8 Start NamysłówNKS Start Namysłów 8 6 2 0 6 11 - 33
9 Polonia NysaKS Polonia Nysa 8 3 1 0 7 10 - 38
Opolska Liga Trampkarzy U-15

Za drużyną prowadzoną przez Łukasza Krótkiewicza dwa kolejne spotkania. W ubiegły czwartek Polonia wygrała w Prudniku z miejscową Pogonią 6:2, a wczoraj w meczu na szczycie OLT podejmowaliśmy MKS Gogolin. Goście okazali się lepsi i po zwycięstwie 5:2 w Nysie zostali samodzielnymi liderami tabeli.

 

MKS Pogoń Prudnik – KS Polonia Nysa 2:6 (0:3)

 

Bramki: Paweł Chrzanowski 58′, 68′ – Oskar Kubicz 15′, Kamil Skalski 27′, Tymoteusz Należny 34′, Kuba Stanisławczyk 47′, Oskar Skirzewski 61′, 76′

 

Polonia: Dyrek – Bogacz, Kulpa, Błoch, Froń, Kozłowski, Kubicz, Lizak, Mazański, Pierz, Skalski, Stanisławczyk, Gadzina, Należny, Grenda, Skirzewski

 

KS Polonia Nysa – MKS Gogolin 2:5 (1:2)

 

Bramki: Oskar Skirzewski 15′, Oskar Kubicz 46′ – Tomasz Hornatkiewicz 26′, Maksymilian Nowak 40′, Patryk Sztwiorok 70′, Miłosz Gorzel 79′, Michał Orlowski 80′

 

Polonia: Gabryliszyn – Bogacz, Gadzina, Kulpa, Froń, Korzeniewicz, Kubicz, Mazański, Pierz, Skalski, Skirzewski, Stanisławczyk, Należny, Błoch, Dyrek, Grenda, Kozłowski, Lizak

Tabela po 4 kolejce – Opolska Liga Trampkarzy
Ranga Drużyny Rozegrano Punkty Wygrane Zremisowane Przegrane Różnica
1 Polonia NysaKS Polonia Nysa 14 39 13 0 1 79 - 14
2 MKS GogolinMKS Gogolin 14 39 13 0 1 96 - 16
3 OKS Odra II OpoleOKS Odra II Opole 14 22 7 1 6 40 - 30
4 Stal BrzegBTP Stal Brzeg 14 19 6 1 7 38 - 32
5 MKS KluczborkMKS Kluczbork 14 19 6 1 7 31 - 39
6 Start NamysłówNKS Start Namysłów 14 11 3 2 9 14 - 60
7 Swornica CzarnowąsyLZS Swornica Czarnowąsy 14 10 3 1 10 23 - 70
8 Pogoń PrudnikMKS Pogoń Prudnik 14 5 1 2 11 12 - 72
2 Liga Trampkarzy Grupa V U-15

W pierwszy meczu nowego sezonu młoda drużyna Polonii (roczniki 2007 i 2008) pokonała na własnym boisku LZS Zieloni Ligotę Tułowickiej. Na tle starszych przeciwników podopieczni Krzysztofa Waligóry zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

 

KS Polonia II Nysa – LZS Zieloni Ligota Tułowicka 5:3 (3:1)

 

Bramki: Łukasz Oleksyk 15′, 71′, Alan Ślimak 20′, 35′, Oliwier Zborowski 78′ – Piotr Banaś 10′, 46′, Fabian Sztorc (samobójcza) 58′

 

Polonia: Dyrek – Antkowicz, Baranowski, Majka, Oleksyk, Perlik, Stawski, Sztorc, Ślimak, Zborowski, Żarów, Lichoń, Majcher, Rydlewski, Seremet, Turek, Należny, Świgło

Tabela po 1 kolejce – 2 Liga Trampkarzy Grupa V
Ranga Drużyny Rozegrano Punkty Wygrane Zremisowane Przegrane Różnica
1 Polonia II NysaKS Polonia II Nysa 14 42 14 0 0 95 - 20
2 MKS TułowiceMKS Tułowice 14 30 10 0 4 92 - 28
3 SKS GAS GrodkówSKS GAS Grodków 14 30 10 0 4 68 - 34
4 LUKS PakosławiceLUKS Pakosławice 14 24 8 0 6 45 - 48
5 LZS Ścinawa Nyska-KorfantówLZS Ścinawa Nyska-Korfantów 14 18 6 0 8 40 - 50
6 LZS Starowice DolneLZS Starowice Dolne 14 18 6 0 8 34 - 49
7 LZS DomaszkowiceLZS Domaszkowice 14 15 5 0 9 51 - 59
8 LZS LubrzaLZS Lubrza 13 6 2 0 11 23 - 81
9 Skalnik GraczeLKS Skalnik Gracze 13 3 1 0 12 20 - 99
Opolska Liga Młodzików U-13

Świetny początek sezonu podopiecznych Jakuba Zaczyka. W meczu pierwszej kolejki OLM drużyna Polonii rozgromiła na wyjeździe LUKS Szkółkę Piłkarską Ujazd aż 8:0.

 

LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd – KS Polonia Nysa 0:8 (0:4)

 

Bramki: Alex Świderski 7′, Rafał Gaweł 24′, Artur Kinasz 29′, Jakub Seremet 35′, Patryk Wieczorek 52′, Norbert Matyjasik 53′, Filip Wolak 57′, Oliwer Majcher 59′

 

Polonia: Turek – Gaweł, Kinasz, Lichoń, Majcher, Rezacz, Rydlewski, Seremet, Świderski, Kinal, Matyjasik, Szozda, Tomaszewski, Wieczorek, Wolak

Tabela po 1 kolejce – Opolska Liga Młodzików
Ranga Drużyny Rozegrano Punkty Wygrane Zremisowane Przegrane Różnica
1 Polonia NysaKS Polonia Nysa 20 56 18 2 0 103 - 13
2 Odra OpoleOKS Odra Opole 20 52 17 1 2 100 - 17
3 Stal BrzegBTP Stal Brzeg 20 40 13 1 6 87 - 44
4 Rodło OpoleUKS Rodło Opole 20 37 12 1 7 73 - 27
5 UKS Spiders KrapkowiceUKS Spiders Krapkowice 20 37 12 1 7 81 - 53
6 MKS KluczborkMKS Kluczbork 20 33 11 0 9 87 - 37
7 MKS GogolinMKS Gogolin 20 33 10 3 7 45 - 41
8 Victoria ChróściceLZS Victoria Chróścice 20 25 8 1 11 63 - 55
9 Start NamysłówNKS Start Namysłów 20 16 5 1 14 37 - 89
10 LUKS Szkółka Piłkarska UjazdLUKS Szkółka Piłkarska Ujazd 20 13 4 1 15 42 - 148
11 Pogoń PrudnikMKS Pogoń Prudnik 20 9 3 0 17 45 - 119
12 Atom Grądy-Malerzowice MałeLKS Atom Grądy-Malerzowice Małe 20 3 1 0 19 39 - 159
1 Liga Młodzików Grupa II U-13

Drużyna Młodzika Młodszego prowadzona przez Piotra Bednarczyka nowy sezon rozpoczęła od remisu 2:2 z mocną drużyną UKS Hattrick Głuchołazy.

 

KS Polonia II Nysa – UKS Hattrick Głuchołazy 2:2 (2:1)

 

Bramki: Norbert Matyjasik 21′, Bartosz Piętoń 32′ – Błażej Szeląg 12′, Łukasz Szulikowski 53′

 

Polonia: Tkaczuk – Bednarczyk, Dudek, Galla, Gutowski, Jurkowski, Laskowski, Pacławski, Szczotka, Dąbrowski, Gaweł, Gawlak, Gdula, Kulpa, Matyjasik, Miłaszewicz, Piętoń, Żółtak

Tabela po 1 kolejce – 1 Liga Młodzików Grupa II
Ranga Drużyny Rozegrano Punkty Wygrane Zremisowane Przegrane Różnica
1 OKS Odra II OpoleOKS Odra II Opole 26 65 21 2 3 97 - 27
2 Chemik Kędzierzyn-KoźleTS Chemik Kędzierzyn-Koźle 26 52 16 4 6 69 - 32
3 Pomologia PrószówPLUKS Pomologia Prószków 26 47 15 2 9 78 - 56
4 Hattrick GłuchołazyUKS Hattrick Głuchołazy 26 36 11 3 12 49 - 60
5 Polonia II NysaKS Polonia II Nysa 26 35 11 2 13 57 - 53
6 Odra Kędzierzyn-KoźleRTS Odra Kędzierzyn-Koźle 25 35 11 2 12 63 - 67
7 Rodło II OpoleUKS Rodło II Opole 26 18 5 3 18 28 - 104
8 Fortuna GłogówekKS Fortuna Głogówek 25 11 3 2 20 30 - 72