Oficjalna Strona Klubu
pixel

Piłkarskie Mikołajki Polonii Nysa 2022

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią powróciła nasza sztandarowa impreza świąteczna. W minioną niedzielę spotkaliśmy się wszyscy razem w Hali Nysa na kolejnej edycji Piłkarskich Mikołajek Polonii Nysa.

Niedzielne wydarzenie oficjalnie rozpoczął Burmistrz Nysy Pan Kordian Kolbiarz. Wśród zaproszonych gości znaleźli m.in. Sławomir Sosulski – nasz wychowanek, który występuje obecnie w Śląsku Wrocław a niedawno otrzymał powołanie do reprezentacji Polski oraz Dominika Dereń – zawodnicza ekstraklasowego Górnika Łęczna oraz ambasador projektu piłki dziewczęcej w Polonii.

To było aktywne wydarzenie – do gier i zabaw dla naszych zawodników dołączyli również rodzice, którzy zacięcie rywalizowali o końcowe zwycięstwo. Najlepsza drużyna otrzymała na koniec symboliczne nagrody. Gdy wszystkie drużyny zakończyły swoje konkurencje do akcji przystąpił “Święty Mikołaj”, który podarował wszystkim zawodnikom i trenerom prezenty.

Podczas trwania imprezy została również przeprowadzona kwesta charytatywna na rzecz Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowaczych. Podopieczni placówki w Nysie byli wśród nas tego dnia a za wielkie serce (bardzo dziękujemy za hojność!) wszystkich obecnych na Hali osobiście podziękowała Pani Sylwia Sadowska-Klimas – Dyrektor CPOW.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecności i wspólną zabawę. Wszystkim Partnerom imprezy serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc w zakupie prezentów. Do zobaczenia za rok!.

Obszerna fotorelacja z imprezy jest dostępna na naszym Facebooku – Zapraszamy do oglądania!