Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Plan przygotowań drużyny seniorów

Krótka przerwa naszych zawodników dobiega końca i już w tą środę rozpoczynamy przygotowania do nowego sezonu.

 

Nowy szkoleniowiec pierwszej drużyny Arkadiusz Bator ma bardzo mało czasu na poznanie kadry i przedstawienie swojego pomysłu na grę, stąd też od pierwszych dni drużyna bierze się mocno do pracy. Pierwsze dni upłyną zapewne na testach motorycznych i badaniach a już w najbliższą sobotę rozegramy pierwszy sparing – z ligowym przeciwnikiem Chemikiem Kędzierzyn-Koźle.

 

Od poniedziałku 15 lipca praca ruszy już na dobre, gdyż nasza drużyna uda się na zgrupowanie do ośrodka Gosław Sport Center (na zdjęciu powyżej), gdzie w doskonałych warunkach będzie mogła w spokoju szlifować formę na nowy sezon. W ramach obozu rozegramy dwa sparingi – 17 lipca zagramy z Odrą Wodzisław, a na zakończenie obozu 20 lipca z rezerwami beniaminka Ekstraklasy Rakowa Częstochowa.

 

Przerwa między sezonami to gorący okres transferowy i zapewne to, jak będzie wyglądała kadra naszej drużyny będzie dyżurnym pytaniem naszych kibiców przez najbliższe tygodnie. Na tą chwilę możemy poinformować, że zmiany w kadrze będą ale za wcześnie na nazwiska. Gdy tylko będą podpisane odpowiednie dokumenty to stosowne informacje będą się pojawiać tutaj oraz w mediach społecznościowych klubu.

 

Plan przygotowań do sezonu 2019/2020 – Polonia Nysa:

 

  • 10 lipca – I trening
  • 13 lipca – sparing z Chemik K-Koźle (K-Koźle, godz.11)
  • 15-20 lipca – obóz w Gosław Sport Center
  • 17 lipca – sparing z Odrą Wodzisław (Gosław, godzina do ustalenia)
  • 20 lipca – sparing z Raków II Częstochowa (Gosław, godz.10.30)
  • 27 lipca – sparing z Foto-Higiena Gać (Nysa, godz.11)
  • 3 sierpnia – sparing z GKS Głuchołazy (Nysa, godz.11)