Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Polonia Bytom pierwszym zimowym przeciwnikiem

Drużyna seniorów naszego klubu rozpoczyna zimowe sparingi. Pierwszym przeciwnikiem podopiecznych Arkadiusza Batora będzie drużyna Polonii Bytom – aktualnie 3 drużyna w tabeli III ligi śląsko-opolskiej. Spotkanie odbędzie się w Bytomiu na sztucznym boisku przy ulicy Piłkarskiej a jego początek zaplanowano na godzinę 12.

 

Nasz rywal jeszcze 3 lata temu występował w II lidze a teraz jest na dobrej drodze do powrotu do niej. Jako beniaminek III ligi zajmuje miejsce w ścisłej czołówce a sygnał z klubu jest taki, iż drużyna zostanie wzmocniona i powalczy o awans do wyższej ligi. W dotychczasowej historii naszego klubu nie mieliśmy okazji do rywalizacji z tak utytułowanym klubem, tym bardziej cieszy fakt, że otrzymaliśmy od niego zaproszenie.

 

Zawodnicy prowadzeni przez Kamila Rakoczego (nam znany jako były trener Chemika K-Koźle) okres przygotowawczy do wiosennej rundy rewanżowej rozpoczęli 3 dni temu od testów motorycznych, tak więc jutrzejsze spotkania z nami będzie na dobrą sprawą początkiem ich zimowych przygotowań oraz okazją do sprawdzenia zawodników testowanych. Nasi zawodnicy po ciężkich treningach w tym tygodniu będą mogli po raz pierwszy w tym roku zagrać na otwartym boisku a przy okazji zdobyć cenne doświadczenie i sprawdzić się na tle silniejszego przeciwnika.

 

Sparing nr 1

KS Polonia Bytom – KS Polonia Nysa

Sobota godz.12

Sztuczne boisko w Bytomiu, ul. Piłkarska 1