Bez nazwy-5

Polonia Głubczyce przegrywa w Nysie

W meczu 6 kolejki rundy wiosennej w Opolskiej Ligi Juniorów drużyna Polonii Nysa podejmowała dzisiaj swoją imienniczkę z Głubczyc.

Rywal naszej drużyny zajmował przed tą kolejką ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 3 punktów, co stawiała w roli faworyta podopiecznych Tomasza Nowaka. Ci nie zawiedli i mimo, że do ostatnich minut spotkania zawodnicy z Głubczyc mogli liczyć na zdobycz punktową, ostatecznie wygrali ten mecz 3:1 awansując na drugie miejsce w tabeli ligowej. Po raz kolejny kunsztem strzeleckim wykazał się najlepszy snajper Polonii Kacper Duda, który tym razem dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Trzecią bramkę, która ustaliła końcowy wynik spotkania zdobył w 92 minucie Grzegorz Robak. Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra we wtorek 23 kwietnia – pojedziemy do Namysłowa na mecz z tamtejszym Startem.

Polonia Nysa – Polonia Głubczyce 3:1 (1:0)

Bramki: Kacper Duda 14′ 62′, Grzegorz Robak 92′ – Szymon Znajszły 82′