Oficjalna Strona Klubu
pixel

Porażka z LZS Starowice

W drugim meczu sparingowym w letnim okresie przygotowawczym naszym przeciwnikiem był beniaminek III ligi – drużyna LZS Starowice.

Końcowy wynik tego spotkania został ustalony już w pierwszych 45 minutach, gdy nasi rywali trzykrotnie skorzystali z fatalnych błędów naszej formacji obronnej. W naszej drużynie ewidentnie widać było brak zgrania i porozumienia pomiędzy testowanymi zawodnikami. Jedyną okazję do zdobycia honorowej bramki miał w tej części gry Maciej Pisula, ale jego strzał głową wylądował na słupku bramki strzeżonej przez Piotra Kowalczyka. W drugiej połowie żadna z drużyn nie znalazła sposobu na zmianę rezultatu, a gra w większości toczyła się w środkowej strefie boiska. Trener Andrzej Moskal po raz kolejny miał okazję przetestować duże grono zawodników – już niedługo z pewnością zapadną pierwsze decyzje kadrowe odnośnie nowych zawodników.

Sparing nr 2

LZS Starowice Dolne – KS Polonia Nysa 3:0 (3:0)

Polonia: zawodnik testowany – Kulak, zawodnik testowany 2, zawodnik testowany 3, Seremet – Pisula, zawodnik testowany 4, zawodnik testowany 5, Sikora, Dudek – Duda

W drugiej połowie grali: Marciniak oraz 9 zawodników testowanych