Oficjalna Strona Klubu
pixel

Przygotowania pierwszej drużyny rozpoczęte!

W czwartkowe popołudnie rozpoczęły się przygotowania pierwszej drużyny naszego klubu do rundy rewanżowej w III lidze.

 

Premierowe zajęcia zostały poprzedzone odprawą, w trakcie której trener Marcin Jałocha przekazał swoim podopiecznym garść niezbędnych informacji, a także nakreślił najbliższe plany treningowe. Następnie zawodnicy przenieśli się na sztuczne boisko aby odbyć pierwszą jednostkę treningową w 2021 roku.

 

W zajęciach wzięło udział 18 zawodników. Z szerokiej kadry na rundę jesienną zabrakło Mateusza Pałacha (rekonwalescencja), Michała Markiewicza (wraca do zdrowia po kontuzji, powrót do treningów za ok. tydzień), Alana Majerskiego (kontuzja), Luki Redka (Covid – życzymy szybkiego powrotu do zdrowa), Dominika Sikory (choroba), Tomasza Mamisa (testy w innym klubie), Conora Kilgallona i Łukasza Chodygi (oboje odchodzą z klubu). Zarząd klubu prowadzi intensywne rozmowy z wieloma zawodnikami i już od poniedziałku należy spodziewać się nowych postaci na treningach. O wszystkich sprawach transferowych będziemy informować na bieżąco.

 

W najbliższym czasie nasza drużyna będzie trenować codziennie od poniedziałku do piątku a każdy tydzień pracy zakończy sobotni mecz sparingowy. Pierwszy z nich już w następną sobotę z drużyną LZS Starowice.