Oficjalna Strona Klubu
pixel

Przygotowania rozpoczęte! [Zdjęcia]

Przerwa świąteczno-noworoczna dobiegła końca, a zawodnicy pierwszej drużyny Polonii wrócili do treningów. W poniedziałek 9 stycznia podopieczni trenera Łukasza Czajki zameldowali się w siedzibie Klubu, by odbyć pierwszą jednostkę treningową w 2023 roku.

Zajęcia poprzedziła krótka odprawa, podczas której sztab szkoleniowy przedstawił drużynie wstępny plan działań i garść najważniejszych informacji.

Po chwili piłkarze przenieśli się do siłowni, gdzie trafili pod skrzydła Marka Bartłomiejczyka. Trener przygotowania fizycznego zaserwował im krótką, ale intensywną rozgrzewkę, przystosowując ich do dalszej pracy na boisku, na którym miał miejsce trening wprowadzający. W trakcie jego trwania nasi zawodnicy skupili się przede wszystkim na szlifowaniu aspektów taktycznych i technicznych, które zwieńczyła standardowa gierka.

W kolejnych dniach czekają kolejne zajęcia na Sudeckiej a pierwszy tydzień przygotowań zwieńczy sobotnia gra wewnętrzna, w której wezmą udział zawodnicy testowani starający się o angaż do naszego zespołu.