Oficjalna Strona Klubu
pixel

Pucharowa wygrana i awans do 1/8 finału

Cel osiągnięty – nasza drużyna pokonała dzisiaj GZ LZS Łubniany 2:0 i awansowała do 1/8 finału PP na szczeblu wojewódzkim.

Spotkanie w Łubnianach nie stało na wysokim poziomie a końcowy wynik był sprawą otwartą do ostatnich minut. Gospodarze zagrali bardzo dobre zawody i musieliśmy się sporo namęczyć aby sięgnąć po wygraną i awans do kolejnego etapu. Ostatecznie pokonaliśmy gospodarzy po bramkach Bartłomieja Naściszewskiego (sędzia uznał ją jako samobójcze trafienie Jakuba Pietrakowskiego) i Dominika Sikory. Na uwagę zasługuje również fakt, iż po bardzo długiej przerwie zobaczyliśmy dzisiaj na murawie Dro Narcisse. Cieszymy się bardzo na ten powrót – oby kontuzje omijały już naszego zawodnika, a ten mógł się skupić na treningu i grze.

W kolejnej rundzie (zostanie rozegrana 26 listopada) naszym rywalem będzie drużyna LZS Piotrówka, która w 1/16 finału pokonała na wyjeździe LZS GKS Piomar Tarnów Opolski Przywory 2:1.

GZ LZS Łubniany – KS Polonia Nysa 0:2 (0:1)

Bramki: Bartłomiej Naściszewski 35′, Dominik Sikora 89′

Polonia: Marciniak – Maruszak, Kudra, Naściszewski, Sasin – Kotowicz (60′ Dro Narcisse), Rakoczy, Majerski (46′ Zimon), Nazar, Jakubiak (46′ Sikora) – Duda (53′ Popowicz)