Oficjalna Strona Klubu
pixel

Raport kartkowy przed meczem z Górnikiem II Zabrze

W najbliższą sobotę podopiecznych Łukasza Czajki czeka kolejny mecz sezonu 2022/2023 w rozgrywkach III ligi. Tym razem podejmiemy przy Sudeckiej rezerwy ekstraklasowego Górnika Zabrze. Jak wygląda sytuacja kartkowa w naszym zespole przed tym starciem?

W meczu z drużyną z Zabrza nikt z kadry Polonii nie musi pauzować za kartki. Czterech zawodników jest jednak zagrożonych pauzą w kolejnym meczu ligowym (domowe starcie z Rakowem II Częstochowa) w wypadku otrzymania żółtej kartki w spotkaniu z Górnikiem II. Tymi piłkarzami, są mający po trzy żółte kartki Kamil Popowicz, Michał Zimon, Bartłomiej Naściszewski oraz Dawid Rogoziński

Żółte kartki zawodników Polonii w sezonie 2022/2023:

4 – Patryk Perkowski

3 – Kamil Popowicz, Michał Zimon, Bartłomiej Naściszewski, Dawid Rogoziński (zagrożeni)

2 – Dariusz Szczerbal, Igor Maruszak, Krystian Pabiniak

1 – Alan Majerski, Paweł Sasin, Mateusz Nazar, Dominik Sikora, Kacper Duda

Czerwone kartki zawodników Polonii w sezonie 2022/2023:

1 – Patryk Perkowski (po dwóch żółtych), Krystian Pabiniak (po dwóch żółtych), Bartłomiej Naściszewski (po dwóch żółtych)

Zawieszenia za żółte kartki w meczach III ligi obowiązują co cztery kolejne napomnienia – po 4 i 8 kolejnych napomnieniach obowiązuje 1 mecz dyskwalifikacji, po 12 napomnieniach (i każdych kolejnych czterech) żółtych kartkach grożą 2 mecze dyskwalifikacji.