Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Rejestracja zawodników na portalu Łączy nas piłka

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Rejestracja dzieci w systemie PZPN

 

Informujemy, że nasz klub przystąpił do Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Jest to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek.

Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek, będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania piłkarskich umiejętności.

 

Jednym z wymogów otrzymania Certyfikatu jest zarejestrowanie wszystkich zawodników na portalu laczynaspilka.pl. Z uwagi na ochronę danych osobowych nie możemy tego zrobić za Państwa dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc i samodzielną rejestrację swoich dzieci.

 

Przesyłamy instrukcję „krok po kroku” jak wygląda przebieg rejestracji – https://kspolonianysa.pl/wp-content/uploads/2019/08/instukcja_pzpn.pdf

 

Cały proces trwa około 5-10 minut. Przed rozpoczęciem prosimy o przygotowanie zdjęcia profilowego dziecka – wystarczy zdjęcie zrobione w domu jednak prosimy aby zdjęcie było zrobione w koszulce klubowej.

 

Prosimy o zarejestrowanie swoich dzieci najpóźniej do dnia 16 sierpnia 2019r.

 

W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt z koordynatorem tego projektu w naszym klubie – Jakubem Zaczykiem – numer telefonu 695 954 722.