Oficjalna Strona Klubu
pixel

Remis i porażka naszych Młodzików

Wczoraj dwie z naszych drużyn Młodzików rozegrały swoje spotkania ligowe. Ósmą ligową kolejkę zaplanowano na ten dzień zarówno w Opolskiej jak i 1 Lidze Młodzików.

Jaka pierwsza do gry przystąpiła drużyna prowadzona przez Łukasza Hulbója. Do Nysy przyjechał vice-lider tabeli z Głuchołaz. Gdy po pierwszej połowie goście prowadzili już 2:0 wydawało się, iż pewnie sięgną po kolejny komplet punktów. Nasza młoda drużyna pokazała jednak charakter i dzięki zdobyciu dwóch bramek doprowadziła do wyrównania a mecz ostatecznie zakończył się remisem 2:2.

 

KS Polonia II Nysa – UKS Hattrick Głuchołazy 2:2 (1:2)

 

Bramki: Szymon Renkas 41′, Adam Grenda 61′ – Wojciech Osiadły 10′, Wiktor Hapek 33′

 

Polonia: Fabian Pazurek, Filip Braniewski, Tobiasz Antkowicz, Mateusz Bandurowski, Paweł Gęsiewicz, Olaf Majerski, Tymoteusz Kucik, Tobiasz Bandurowski, Wojciech Durejko, Cyprian Zwardoń, Szymon Renkas, Jakub Kuś, Adam Grenda, Mikołaj Skirzewski

Wyniki 8 kolejki – 1 Liga Młodzików

 

O godzinie 20 rozpoczęło się spotkanie OLM, w którym pierwsza drużyna Polonii zmierzyła się w Opolu z miejscową Odrą. Mająca na koncie komplet zwycięstw drużyna gospodarzy była zdecydowanym faworytem tego meczu i z tej roli w pełni się wywiązała. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Odry a naszych zawodników stać było tylko na bramkę honorową.

 

OKS Odra Opole – KS Polonia Nysa 6:1

 

Szczegóły wkrótce…

Wyniki 8 kolejki – Opolska Liga Młodzików