Oficjalna Strona Klubu
pixel

Rewanż o CLJ oraz turnieje w Łodzi i Nysie – weekend naszej Akademii

Rewanżowy mecz barażowy o awans do CLJ U-15 jest najważniejszym wydarzeniem tego weekendu dla naszej Akademii. Po porażce 2:0 w Zielonej Górze trampkarze Polonii prowadzeni przez Łukasza Krótkiewicza będą chcieli odrobić straty i sięgnąć po historyczny dla naszego klubu awans. Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane już jutro na głównej płycie stadionu przy ulicy Sudeckiej a jego początek zaplanowano na godzinę 13.

 

Już dzisiaj drużyna Młodzika Starszego wyjechała do Łodzi na 3-dniowy turniej “Hary Cup”, gdzie będzie rywalizować z drużynami z m.in. Warszawy, Łodzi, Łomży, Białej Podlaskiej, Jeleniej Góry czy Sosnowca. Przed podopiecznymi Jakuba Zaczyka mnóstwo grania i rywalizacji z topowymi drużynami z całego kraju.

 

W sobotni poranek na sztucznym boisku przy Hali Nysa turniej wewnętrzny przeprowadzą wszystkie nasze drużyny Orlików. Początek o godzinie 8.30.

 

Weekend zakończy niedzielny turniej Polonia Cup w kategorii wiekowej 2012 i młodsi. Zostanie on rozegrany na sztucznym boisku przy Hali Nysa a zagra w nim 6 zespołów, po dwie drużyny z Polonii Nysa, Hattricka Głuchołazy i Orlika Ząbkowice Śląskie. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 9.

Foto: zgsport.pl