Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Rezerwy kończą rundę zwycięstwem w Reńskiej Wsi

Rezerwy naszego klubu udanie zakończyły rundę jesienną. W meczu 13 kolejki Opolskiej Serii B pokonaliśmy na wyjeździe rezerwy Orła Reńska Wieś 5:2.

Nasza drużyna świetnie rozpoczęła spotkanie, strzelając w pierwszych 20 minutach aż cztery bramki. Ich strzelcami byli kolejno: Grzegorz Kuglarz, Grzegorz Chmura, Janusz Szura i Łukasz Bachleda. Gospodarzom udało się strzelić dwie bramki i przez moment mogli mieć jeszcze nadzieję na udany pościg ale końcowy wynik ustalił Jan Pietrzak, chwilę po swoim wejściu na boisko.

Ostatecznie kończymy rundę na 9 miejscu z dorobkiem 16 punktów. Wynik nie jest rewelacyjny i z pewnością liczyliśmy na więcej ale problemy kadrowe w wielu spotkaniach spowodowały taki a nie inny obrót. W przerwie zimowej drużyna zostanie wzmocniona i z pewnością wiosną będzie można spodziewać się marszu w górę tabeli.

13 kolejka B-klasy Grupa VIII

LKS Orzeł II Reńska Wieś – KS Polonia II Nysa 2:5 (1:4)

Bramki: Dawid Niegel 35′, Mateusz Król 63′ – Grzegorz Kuglarz 5′, Grzegorz Chmura 10′, Janusz Szura 15′, Łukasz Bachleda 20′, Jan Pietrzak 78′

Polonia II: Dariusz Pazdur – Andrzej Szostak, Sławomir Słowik, Łukasz Gadzina, Artur Krzympiec – Łukasz Bachleda, Marcin Wandas, Janusz Szura, Grzegorz Chmura – Piotr Łuka (72′ Jan Pietrzak), Grzegorz Kuglarz